Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Депутати Дрогобицької міської ради звернулися до нардепа Ореста Саламахи щодо виділення для КНП «Стебницька міська лікарня» 2 мільйонів гривень.

Як повiдомляэ преслужба Дрогобицької міської ради, інфекційне відділення КНП «Стебницька міська лікарня» наказом Департаменту охорони здоров`я ЛОДА визначене як резервна госпітальна база для надання медичного допомоги пацієнтам з ознаками гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом COVID-19 для мешканців міст Дрогобича, Стебника, Трускавця, Борислава та Дрогобицького району.
Депутати Дрогобицької міської ради звернулися до нардепа Ореста Саламахи  щодо виділення для КНП «Стебницька міська лікарня» 2 мільйонів гривень.

Госпітальною базою І лінії визначено КНП «Львівська обласна клінічна лікарня», ІІ лінії – КНП «Львівський обласний госпіталь інвалідів війн та репресованих імені Юрія Липи». КНП «8 міська клінічна лікарня міста Львова» та КНП «Львівський регіональний фтизіо-пульмонолігічнихй лікувально-діагностичий центр».


Дрогобич з міського бюджету вже виділив 200 тисяч гривень для придбання КНП «Стебницька міська лікарня» першочергово необхідних засобів у випадку необхідності госпіталізації хворих на коронавірус.Однак для повного оснащення лікарні необхідна значно більша сума.


Відтак депутати Дрогобицької міської ради під час термінового позачергового засідання сесії у вівторок, 17 березня, звернулися до Народного депутата України від округу Ореста Саламахи, Львівськоїобласної державної адміністрації, Львівської обласної ради щодо виділення для КНП «Стебницька міська лікарня» 2 мільйонів гривень.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: