Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Поблизу Стебника утворилося нове карстове провалля

Нещодавно у Львіві завершилось засідання комісії з надзвичайних ситуації з питань новоутвореного провалля, яке утворилося над виробітками ДГХП Полімінерал. Головував на засіданні Голова Львівської обласної адміністрації пан Максим Козицький.
Поблизу Стебника утворилося нове карстове провалля
Як повідомив начальник відділу НС та ЦЗН ДМР Микола Летнянчин, 15 березня, зранку біля Стебника та Трускавця утворилося нове провалля, неподалік старого. Зсув ґрунту триває. Нове провалля станом на 13 годину за візуальними ознаками становить 150 на 50 метрів. Периметр обвалу стрімкий. Глибина провалля близько 100 метрів.

На місці події працюють надзвичайники, геологи, поліція, спеціальна комісія ТЕБ та НС. Доступ до провалля перекрито. Автомобільну дорогу, яка сполучає Дрогобич та Трускавець планують перекрити та обмежити рух транспорту.


Як повідомив телефоном заступник міського голови міста Стебника Роман Корпан, під час засідання учасники погодили три ключові питання, які мають сприяти вирішенню даної проблеми. Насамперед Львівська обласна рада має звернутися до Кабінету міністрів з проханням про відновлення фінансування природоохоронних заходів. Наступний пункт стосується запровадження моніторингу ситуації у критичних зонах. Ну і третій пункт стосувався дороги Трускавець - Дрогобич. Наразі через певні земельні проблеми проект обїздної дороги через село Модричі тимчасово пригальмовано. Отож дорогу Трускавець – Дрогобич наразі перекриють для вантажного транспорту, а за легковими транспортними засобами поліція зобов’язана здійснювати строгий контроль швидкісного режиму. [u]Об’їзд здійснюватиметься через Стебник.[/u]

На комісії також йшлось про фінансову підтримку на ремонт доріг у місті Стебнику, які будуть зазнавати найбільшого навантаження транспорту, що здійснюватиме об’їзд до Трускавця. Обласні чиновники пообіцяли виділити кошти на підтримку та ремонт вулиць Микилити, Шептицького, Дрогобицької та Трускавецької. Також область готова долучитися до ремонту мостів у місті при умові розробки проектно-кошторисної документації.

Окремо відбулася коротка зустріч керівників міста Стебника з губернатором області стосовно створення Стебницької ОТГ. Пан Максим Козицький отримав усі відповідні документи і пообіцяв їх розглянути. Детальніше про засідання комісії читаємо вже завтра в ЗМІ.
Поблизу Стебника утворилося нове карстове провалля
Заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод пише, що на місце події виїхали зі Львова представники Департаменту екології, надзвичайники, геологи, депутат ВРУ від округу.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: