Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

В рамках другого етапу реформ змушені закрити поліклініку у Трускавці.

Щоб зменшити видатки на зарплату в трускавецькій лікарні вирішили провести оптимізацію кількох відділень.

Про це повідомив головний лікар трускавецької лікарні Ігор Стасик. І додав, що передбачена державним бюджетом субвенція на зарплати медикам останній раз надійде в Трускавець у березні. Відтак, із 1 квітня субвенція скасовується, оскільки медицину України готують до другого етапу реформи.

- На практиці це означає, що на зарплати медиків ми маємо заробити собі самі. За аналогічним принципом уже працюють медики первинки – сімейні лікарі та педіатри. Від кількості укладених з ними декларацій залежить розмір виплат, які скеровує Національна служба здоров’я України, - прокоментував ситуацію Ігор Стасик.
В рамках другого етапу реформ змушені закрити поліклініку у Трускавці.
Як пояснив присутнім на оперативці апарату місцевого самоврядування Ігор Стасик – ліквідація трьох відділень та створення одного приноситиме в місяць до 100 тис грн економії на зарплатах.

В рамках другого етапу реформ змушені закрити поліклініку у Трускавці.
– Кожне з ліквідованих відділень має завідуючих, старших медсестер, тощо. Оптимізувавши штат, ми отримаємо одну завідуючу, менше старших сестер і так далі. Відповідно зекономимо кошти. Така оптимізація давно була на часі, бо чого кривити душею – Трускавцю не потрібно, скажімо, аж шість лікарів-гінекологів на нашу кількість населення, – повідомив пан Стасик.

Аналогічне рішення щодо оптимізації було запропоноване і по хірургічному відділенні та відділенні урології й інтервенційної радіології. Замість хірургічного відділення на 50 ліжок із штатом в кількості 26 одиниць і відділення урології та інтервенційної радіології на 45 ліжок із штатом в кількості 27,25 штатних одиниць створять відділення хірургічного профілю (туди входить хірургія, урологія, травматологія, гінекологія ) та відділення інтервенційної радіології Так, за поданим проєктом, ліквідовують поліклінічне відділення, жіночу консультацію і відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді». Натомість утворюють відділення амбулаторної вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги.

За інформацією пана Стасика – лікарня Трускавця уже на шляху до запровадження вторинної медичної допомоги, як цього вимагає медреформа. Так лікарні вдалося підписати із Національною службою здоров’я України 4 пакети на послуги, які на вторинному рівні надаватиме лікарня. На стадії підписання ще 5 пакетів послуг.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: