Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Трускавець лідирує на Дрогобиччині за кількістю встановлених відеокамер .

У нашому регіоні фіксують чималу кількість випадків інтернет-шахрайства та торгівлі наркотичними припаратами. На цьому акцентував увагу керівник Дрогобицької місцевої прокуратури Юрій Малахівський, коли звітував перед депутатами Трускавецької міської ради та представниками ЗМІ про роботу своєї служби за минулий рік.
Трускавець лідирує на Дрогобиччині за кількістю встановлених відеокамер .
Характеризуючи криміногенну ситуацію в районі та курортному місті зокрема, очільник прокуратури розпочав із хорошого - з того, що похвалив курортне місто (за кількістю встановлених засобів відеофіксації на вулицях міста, Трускавець є лідером на Дрогобиччині). І недаремно: адже це дає можливість швидше розкривати злочини в місті, знаходити порушників ПДР та винуватців дорожньо-транспортних пригод, а ще почувати себе в більшій безпеці, як містянам так і відпочивальникам. Так завдяки вуличним камерам спостереження, за словами головного прокурора, у Трускавці вдвічі в порівнянні з 2018 роком зменшилася кількість порушень на дорогах. Їх стало легше розкрити, зменшилася і кількість викрадених транспортних засобів.
З чим ж наразі курортному місту, на думку п. Юрія, слід інтенсивно боротися – так це із злочинами, пов'язаними з виявленням груп осіб, які причетні до збуту наркотичних та психотропних речовин на Дрогобиччині. А також з інтернет-шахраями, котрі видурюють у людей гроші.
- Вишевказані злочини входять до переліку того, що не вдалося на належному рівні реалізувати Дрогобицькій місцевій прокуратурі спільно із місцевою поліцією.
Усі ми часто є свідками, як в громадських місцях спритні ділки залишають повідомлення про розповсюдження наркотичних речовин. Їх збувають просто: клієнт перераховує гроші на картку торговцям, відтак йому вказують, де залишать товар, роблять так звану «закладку». Та от вичислити цих осіб вкрай складно, тому тут ще багато роботи, - повідомив Юрій Малахівський.
Проблемним у Трускавці, за словами головного прокурора, залишається і питання розкриття майнових крадіжок. Якщо в загальній картині кількість злочинів вчинених із проникненням в оселі громадян в Трускавці знизилася в порівнянні із 2018 роком, то загальна кількість майнових злочинів та їхнє розкриття не зменшилися. На першому місці тут стоять шахрайства, які зловмисникам допомагають прокручувати соціальні мережі.
- Людей «розводять» на великі суми грошей, дурять, що вони отримали як виграш побутову техніку, мобільні телефони, машини, трактори, тощо. Довірливі громадяни перераховують шахраям чималі суми коштів і лиш опісля усвідомлюють, що їх обвели навкруг пальця. На превеликий жаль, щодня на Дрогобиччині надходять скарги на 5-6 таких злочинів. Виявити зловмисників таких схем важко, бо, як правило, банківські картки чи рахунки зареєстровані не на них особисто та й банки, послугами яких послуговуються шахраї, із Сходу України, - резюмував Юрій Малахівський та вчергове закликав мешканців регіону бути пильними та не потрапити в пастки шахраїв, які полюють на гроші довірливих громадян.
Вікторія ЛИШИК.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: