Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Такий складний, різнопрофільний та великий район як Дрогобицький, очолила людина без жодного відповідного професійного досвіду. Оновлено.

3 березня в залі районного народного дому відбулося представлення новопризначеного голови Дрогобицької райдержадміністрації Омеляна Стасули. Розпорядження Президента України від 28 лютого 2020 року №162/2020-рп “Про призначення зачитав заступник голови облдержадміністрації Юрій Холод.

У переповненій залі народного дому було багато бажаючих поставити запитання новому очільнику району. Лунали і слова вітань, і гострі запитання, на які Омелян Стасула зауважив, що має здатність швидко вчитися та за короткий час опанує комплекс проблем та викликів, які стоять перед районною владою.
Ще на початку року стало відомо з Єдиного державного реєстру декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, що очільником Дрогобицького району може стати Стасула Омелян Богданович, який подав електронну декларацію як кандидат на посаду голови Дрогобицької районної державної адміністрації.Ще на початку року стало відомо з Єдиного державного реєстру декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, що очільником Дрогобицького району може стати Стасула Омелян Богданович, який подав електронну декларацію як кандидат на посаду голови Дрогобицької районної державної адміністрації.
Такий складний, різнопрофільний та великий район як Дрогобицький, очолила людина без жодного відповідного професійного досвіду. Оновлено.


Ще минулого року досвідчених політиків та громадських діячів жахала лише одна думка про те, що такий різнопрофільний та великий район як Дрогобицький, може очолити людина без жодного відповідного професійного досвіду?!.
А вже 28 лютого 2020 р. Президент України Володимир Зеленський видав розпорядження № 162/2020-рп «Про призначення О.Стасули головою Дрогобицької районної державної адміністрації Львівської області».

"Отже, хто ж такий наш кандидат пан Омелян Стасула?


У 2001 році закінчив Дрогобицьке Державне музичне училище ім. В.Барвінського, після чого заочно підвищив свою кваліфікацію на кафедрі музичного мистецтва ДДПУ, де здобув освіту вчителя музики, етики і естетики.

Ще не так давно пан Стасула за гроші розважав гостей на весіллях, де і був побачений екс-регіоналом та одіозним очільником Дрогобицького району паном Сендаком, який працевлаштував Омеляна в районному народному домі методистом, де він працював довгиий час. Отже, єдиним місцем роботи даної особи є не керівна посада в відділі культури ДРДА.

18 травня 2018 року Дрогобицьким міськрайонним судом Львівської області було визнано нашого кандидата винним у вчиненні корупційного правопорушення, притягнуто до відповідальності та внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією порушення.

Крім цього, виявляється, що О.Стасула має згубну звичку зловживати алкоголем... Цю звичку, мабуть, він здобув, граючи на весіллях та не залишив працюючи в відділі культури Дрогобицької районної ради, що взагалі на, нашу думку, є неприйнятним.

Дані обставини підтверджуються постановою по справі про адміністративне правопорушення від 24.05.2017 року №853521, складеної Дрогобицьким відділом поліції, з якої вбачається, що Стасула Омелян Богданович знаходився в п’яному та неохайному вигляді на робочому місці в робочий час, що принижувало людську гідність та громадську мораль, за що його було притягнуто до адміністративної відповідальності.

Також він неодноразово притягувався до дисциплінарної відповідальності за регулярні прогули.

В ч.2 ст.19 Закону України «Про державну службу» встановлено, що на державну службу не може вступити особа, яка піддавалася адміністративному стягненню за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили.

Варто зазначити, що особа, яка претендує на зайняття посад державної служби категорії «А» повинна відповідати таким вимогам: загальний стаж роботи не менше семи років; досвід роботи на посадах державної служби категорій "А" чи "Б" або на посадах не нижче керівників структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах у відповідній сфері не менш як три роки; вільне володіння державною мовою, володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи; типовим вимогам (включаючи спеціальні), затвердженим Кабінетом Міністрів України.

Як відомо, Дрогобицька РДА залишалася без голови, відколи призначений Президентом України Петром Порошенком Андрій Шевкенич звільнився із цієї посади. В.о. голови ДРДА до сьогоднішнього дня був Руслан Щерба. В січні в райдержадміністрації пройшло значне скорочення чисельності працівників. Мешканців Дрогобицького району можна лише "привітати". Незрозуміло тільки одного, як LIFT серед всіх претендентів на голову Дрогобицької РДА обрав саме дану особу?".

Варто відзначити, що у своїй декларації кандидата на посаду голови Дрогобицької РДА Омелян Стасула вказує, що у 2018 році заробив 83 тис. грн, джерелом доходу є відділ культури та туризму Дрогобицької РДА. Його дружина Галина отримала 78 тис. грн зарплати, працюючи у Дрогобицькій виправній колонії №40.

Омелян Стасула також є депутатом Дрогобицької районної ради, входить до фракції партії УКРОП.
Такий складний, різнопрофільний та великий район як Дрогобицький, очолила людина без жодного відповідного професійного досвіду. Оновлено.
Разом з тим, проживає в с. Унятичі Дрогобицького району і є очільником районної організації “Правий сектор”
PS/ Вчора новопризначений очільник району спізнився на власне представлення, що не сподобалось заступнику голови ЛОДА Юрію Холоду. І є порушенням правил етикету.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: