Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У купі Стебницького сміття, разом з державною символікою віднайшли і квитанції того, хто причетний до такого ганебного вчинку.

У місті калійників на вулиці Дрогобицькій, поблизу газової заправки, правоохоронцями було виявлено звалище будівельного сміття серед якого чимало державних прапорів. Поліція проводить розслідування, шукатимуть не лише порушників, які спричинили стихійне сміттєзвалище, а й тих, хто викинув національну символіку.
У купі Стебницького сміття, разом з державною символікою віднайшли і квитанції того, хто причетний до такого ганебного вчинку.
А за це потрібно притягувати до кримінальної відповідальності.
Прикметно, що у завалах сміття згодом знайшли і квитанції, і накладні з Трускавецькими даними та адресами. Про це повідомили у Стебницькій міській раді. Представники влади також були присутні під час такої прикрої події.


- Нам повідомили люди, що живуть недалеко. Помітили купи сміття, а у ньому невеликі прапорці, такі під час свят розвішують на стовпах. Дерев’яна палиця затесана, видно, сокирою, не дуже акуратно, сам стяг – ще новий, невицвілий. Хто до такого додумався і, головне, для чого викидати, – загадка. Я як це побачив – аж сльози на очі навернулися. Подзвонили б до нас, я би сам машиною під’їхав, забрав прапори, у місті знайшли б, де їх повісити, – говорить Віталій Свиш із Стебницької міськради.

До відома: загалом на смітник разом з будівельним непотребом викинули 200 українських прапорів. Всі прапори із сміття зараз вилучили та віддали на хімчистку. У подальшому Стебницька міськрада залишить їх собі та розвішуватиме у місті до свят.

Люди, що живуть навпроти, розповідають, що бачили машину з бортовою кабіною. Але чому одразу не викликали поліцію, коли бачили, як це вивантажували, наразі незрозуміло. Вочевидь, що сміття привозили двічі, бо скинули на дві купи. Серед купи непотрібу валялися й прапори. Правоохоронцями зараз переглядаються всі камери з відеореєстраторів.

- Справа честі знайти того, хто собі таке дозволив. От взяти б його і привезти до хлопців-атовців, які воювали за той прапор і хоронили побратимів, що пролили свою кров за цей національний символ. Хай би глянув їм у вічі. - Говорить Віталій Свиш із Стебницької міськради.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: