Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Трускавці було вчинено напад на журналіста. Плюс відео.

У Трускавці було вчинено напад  на журналіста. Плюс відео.
13 лютого під час сесії Трускавецької міської ради на журналістку, редакторку газети «Трускавецькурорт» Галину Носову було вчинено напад. Про це повідомляється на сторінці у соцмережі Facebook самої п. Галини.
Особа, котра видавала себе за громадську активістку, вирвала з рук журналістки смартфон, щоб перешкодити їй вести пряму трансляцію сесії, на якій обговорювалося важливе для міста питання. Після втручання поліції зловмисниця змушена була повернути телефон власниці.

Поки що невідомо чи звертатиметься Галина Носова з письмовою заявою до поліції та суду щодо перешкоджання професійній діяльності.
Після інциденту особу зловмисниці було встановлено. Це мешканка Трускавця Ольга Крамар.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментар

speccor 26 лютого 2020, 17:32
Вікторія Лишик Ця тема для мене болюча. Одній такій дебоширці, яка розбила з дуру мій фотоапарат з відеокамерою та з кулаками накинулась на мене під час відеозйомки, я так і не мала змоги пояснити про статтю щодо перешкоджання ведення журналістської діяльності. Тепер 4 роки суджуся, бо адвокака Гошовська з "Стрийської правової допомоги" доводить в суді, що я сама в себе мала взяти редакційне завдання, аби зайти в кабінет колишньої "Тустані". https://imi.org.ua/news/u-drogobichi-za-pobittya-jurnalistki-suditimut-buhgalter
ku-komunalnogo-pidpriemstva-i17877
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: