Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Найімовірніше, що професор ДДПУ ім. І Франка звів рахунки з життям, біля тіла знайдено дві записки. Оновлено.

17 лютого, у понеділок, у навчальному корпусі Фізико-математичного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Франка, що на вулиці Стрийській, співробітники знайшли мертвим 66-річного викладача. Про що повідомили поліцію Львівщини (до речі, місцева поліція знаходиться через дорогу від вищезгаданого приміщення).
Як повідомила речниця поліції Львівщини Світлана Добровольська, правоохоронці виїхали на місце виклику й зафіксували смерть. Особу загиблого встановлено - це – доктор фізико-математичних наук, 66-річний професор Богдан Винницький. За версією поліції - найімовірніша причина передчасної смерті покійного - це самогубство: професор повісився у своєму кабінеті.
Найімовірніше, що професор ДДПУ ім. І Франка звів рахунки з життям, біля тіла знайдено дві записки. Оновлено.
Про покійного відзиваються якнайкраще - був надзвичайно чесною та доброю людиною, який не брав хабарів. На роботі - справжній трудоголік. Очевидці стверджують, що перед смертю п. Богдан нарікав на часті болі у голові. В нього були проблеми зі здоров'ям.


На місці трагічної події правоохоронцями знайдено дві посмертні записки та складені у сумках речі. У одній із записок йдеться: "Все, що мені належить, міститься у трьох сумках і кульку. Решта - кафедральні речі". В іншій чоловік написав, що не може жити з постійним головним болем. Колеги кажуть, що не раз просили професора звернутися до лікарів, але він відмовлявся. "Хворів, але намагався всіляко не показувати цього, не видавати назовні", - згадує завідувач кафедри математики Володимир Дільний.

Тіло чоловіка знайшла лаборантка, яка прийшла вранці полити квіти. "Подивилася, що тут зачинені двері. Він ніколи їх не зачиняв. Я відкрила їх і побачила шнурок на дверях і перетягнений до ручки дверної", - розповідає лаборантка кафедри Ольга Гаврилишин. Обставини смерті наразі встановлюють правоохоронці.

У чоловіка залишилася дружина і дві доньки, каже ректор університету п. Надія Скотна. Родина дружня і жодних конфліктів у ній не було. Тож лише гадає, чому самогубство сталося в стінах вишу.
Найімовірніше, що професор ДДПУ ім. І Франка звів рахунки з життям, біля тіла знайдено дві записки. Оновлено.
Відповідно до інформації на офіційному сайті вишу, Богдан Винницький був доктором фізико-математичних наук, професором інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій. Народився 22 червня 1953 в селі Чайковичі Самбірського району Львівської області.
Рідному Дрогобицькому університетові покійний присвятив понад 40 років, розпочавши роботу у вересні 1979 р. Протягом 2000/2014 років працював завідувачем кафедри математичного аналізу, а з 2014 року – завідувачем кафедри математики. Богдан Васильович підготував 7 кандидатів наук.

Основні його наукові результати стосуються теорії голоморфних функцій, систем експонент, базисів, множин єдиності, рівнянь згортки, теорії звичайних диференціальних рівнянь, рядів Діріхле, цілих функцій. Один з основних результатів – повне розв’язання класичної задачі про опис послідовностей нулів функцій голоморфних в півплощині заданого експоненційного типу. Був автором понад 100 наукових та науково-методичних праць.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: