Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Кадрові зміни у муніципалів: новим очільником КП «Муніципальна варта» Дрогобицької міської ради став експрацівник карного розшуку Василь Яценко.

15 вересня 2016 р. на І пленарному засіданні ХІІІ сесії Дрогобицької міської ради було прийнято рішення про створення у місті Дрогобичі комунального підприємства «Муніципальна варта», основним обов’язком якого є охорона і забезпечення громадського порядку та боротьба з правопорушниками у місті Дрогобичі.

27 квітня 2017 р. на центральній площі Дрогобича відбулося урочисте представлення та посвята Муніципальної варти. Прикметно, що керівником цього підприємства певний час був Роман Степанович Кицяк, але на зустрічі він не ходив, не публічний, перед пресою не виступав. Цікаво, що ідея створення Варти у Дрогобичі належала саме львів’янину, Іванові Дацку, який практично й керував організацією через заступника міського голови Дрогобича, керуючого справами виконкому Володимира Коцюбу. Дружина якого, Наталія Коцюба, працює на даному підприємстві юристом. Такий собі, сімейний підряд... Одна із причин створення у Дрогобичі ще одного комунального підприємства – незадовільний стан роботи поліції.

Проте, нещодавно у комунальному підприємстві «Муніципальна варта» ДМР знову відбулися кадрові зміни.

Кадрові зміни у муніципалів: новим очільником КП «Муніципальна варта» Дрогобицької міської ради став експрацівник карного розшуку Василь Яценко.
Керівником підприємства став Василь Яценко. Оскільки попередній керівник підприємства, киянин Євген Блонський, подав у відставку. Мабуть, від "солодкого життя"... Подейкують, що він був "людиною Кучми".

Представлення нового керівника КП «Муніципальна варта» перед керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств та держустанов міста відбулось у понеділок, 10 лютого, під час щотижневої наради при міського голові Дрогобича.

Починаючи з 1975 року, Василь Яценко присвятив своє життя військовій службі. Має дві вищі освіти. За час служби в правоохоронних органах обіймав зокрема керівні посади начальника оперативно-довідкового відділу УКР УМВС у Львівській області, начальника Дрогобицького міжрайонного відділу по боротьбі з організованою злочинністю, начальника Жидачівського районного відділу міліції УМВС у Львівській області, начальника міжрайонного Чорнобильського відділу міліції з охорони 30 км зони відчуження УМВС у Київській області та інші.

Щоправда, за час функціонування Варти самі собою напрошуються питання: чи стало у місті чистіше? Які сміттєзвалища ліквідували? І найголовніше, чи зупинено стихійну торгівлю в Дрогобичі, зокрема на вулиці Ковальській, адже це питання є, мабуть, найбільш актуальним для кожного адекватного дрогобичанина? Бо ж торговці, які ведуть несанкціоновану торгівлю, не сплачують жодної плати та податку до місцевого бюджету. А на фінансування "Муніципальної варти" витрачаються саме кошти з міського бюджету.
До речі, торгівля на вулиці Ковальській – це джерело порушень. Де довгождана обіцянка влади та керівництва самої Варти про те, що вони нарешті очистять вулицю Ковальську від стихійної вуличної торгівлі? Яка там і надалі триває...
Так, до слова, у міській раді працюють інспектори з благоустрою… Чи не ліквідувати цю службу після появи Муніципальної варти? Для чого дублювати обов’язки й витрачати надаремно бюджетні кошти?

Злі язики в кулуарах говорять, що місцева влада в Дрогобичі наділяє муніципальну варту невластивими їй функціями правоохоронних органів та використовує її в своїх власних або політичних цілях. Щопонеділка муніципали охороняють кабінет, де проходить щотижнева оперативна нарада в ратуші. Аби не було порушень з боку громадських активівстів, котрі вриваються на засідання та робочі наради та влаштовують там "розгони". Але для чого ж тоді поліція? Котра не реагує на виклики місцевого самоврядування, коли під час робочого дня особи, які позиціонують себе, як громадські активісти, зривають роботу сесії, виконкому, творять безчинства. Як от у ситуації з "літаючими курячими яйцями", котрі потрапили в Державний Прапор України в сесійній залі ратуші.
Сподіваємось, з появою нового очільника "Муніципальна варта" буде більше "чогось варта", адже цю структуру утримують за кошти платників податків. Не будемо поки що чіпати тему про яку гудуть на торговому ринку міста, як у вулику, і на тій же вул. Ковальській. Про те, що муніципали на чолі з колишнім заступником Володимирем Крілем брали у торговців побори, оформляючи на "коліні" "липові" адмінпротоколи, які згодом знищували. Тим більше, що згодом В. Кріля перевели на роботу у департамент міського господарства Дрогобицької міської ради... Кажуть, що за клопотанням одного з посадовців місцевого самоврядування. Інших, причетних до такого ганебного вчинку, одразу ж просто звільнили.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: