Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

НЕ ПРОСТО "УЧИТЕЛЬ РОКУ", А ДРУГА МАМА ДЛЯ УЧНІВ!

З цією доброзичливою та напрочуд приємною жінкою мене звела доля - точніше моя донечка, Міленка. Як і кожна мама, яка бажає дитині якнайкращого, я буквально "збилась" з ніг, водячи дитину на різноманітні гуртки, танці ще під час дошкільного віку...
НЕ ПРОСТО "УЧИТЕЛЬ РОКУ", А ДРУГА МАМА ДЛЯ УЧНІВ!
І ось настав час вести своє чадо на заняття до так званої підготовчої групи, або в обов'язковий «нульовий клас». Поруч з садочком і моєю тодішньою роботою знаходиться Дрогобицький ліцей №3 імені В’ячеслава Чорновола (тоді ще просто ЗОШ №3). Міленка залюбки ходила на заняття до улюблених вчительок - Марії Муцин та Наталії Панасюк. Була старанною, милою, доброю, але й добрячою розбишакою.

На жаль, перший раз в перший клас донечка пішла до іншої школи. Проте дуже сумувала за дітьми та улюбленою вчителькою. Тож я не стала перечити донечці, і вона повернулася до свого класу, де тепер їй добре, затишно та комфортно.

Та найбільше Міленочка радіє, що буде навчатись у своєї улюбленої вчительки - Наталії Ярославівни Панасюк. Ще б пак - ліпити улюблені сніговички, виготовляти різноманітні вироби мистецтва з листочків, шишок, каштанів,
НЕ ПРОСТО "УЧИТЕЛЬ РОКУ", А ДРУГА МАМА ДЛЯ УЧНІВ!пекти хлібчик під час пізнавальної екскурсії... НЕ ПРОСТО "УЧИТЕЛЬ РОКУ", А ДРУГА МАМА ДЛЯ УЧНІВ!НЕ ПРОСТО "УЧИТЕЛЬ РОКУ", А ДРУГА МАМА ДЛЯ УЧНІВ!
Все це Міленка дуже любить, і просто обожнює свою вчительку, яка стала їй, наче другою мамою.
НЕ ПРОСТО "УЧИТЕЛЬ РОКУ", А ДРУГА МАМА ДЛЯ УЧНІВ!
І як же ми з донечкою зраділи, коли дізнались, що наша улюблена Наталя Ярославівна стала лауреатом конкурсу «Учитель року – 2020».

Наталя Ярославівнв Панасюк, вчитель початкових класів ліцею №3 імені В’ячеслава Чорновола, стала лауреатом ІІ(обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Початкова освіта».

Члени журі високо оцінили професійні якості вчительки із Дрогобича Панасюк Наталії Ярославівни. Вона у конкурсних випробуваннях «Тестування», «Методичний експромт», «Практична робота», «Проєкт», «Урок» змагалась із вчителями Львівської області та ввійшла у п’ятірку найкращих педагогів, ставши лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2020» у номінації «Початкова освіта». Марія Михайлівна Барна, завідувачка кафедри педагогіки, к.п.н., доцент, голова журі, зазначила, що великий досвід роботи, закоханість у роботу вчителя початкових класів, уміння планувати і організовувати роботу учнів на уроці, використовуючи інтерактивні, доречні на тому чи іншому етапі уроку, методи і прийоми, вміння працювати з сучасними аудіовізуальними пристроями, вміння малювати, фантазувати забезпечили вчительці успіх на конкурсі.
НЕ ПРОСТО "УЧИТЕЛЬ РОКУ", А ДРУГА МАМА ДЛЯ УЧНІВ!
Разом зі соціально-свідомою громадськістю міста Котермака я дуже пишаюся, що у нашому місті працюють такі професійні, просто одержимі своєю роботою на педагогічній ниві, освітяни, як Наталя Ярославівна Панасюк! УСПІХІВ ВАМ ТА ПОДАЛЬШИХ ПЕРЕМОГ!!!


Вікторія ЛИШИК за інформацією відділу освіти ДМР.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: