Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

БАТЬКІВСЬКА ХАТА ІВАНА ФРАНКА В РІДНОМУ СЕЛІ У НОВОМУ 3-D-ВИМІРІ!

БАТЬКІВСЬКА ХАТА ІВАНА ФРАНКА В РІДНОМУ СЕЛІ У НОВОМУ 3-D-ВИМІРІ!
"... ЦЕ ЩОСЬ НЕЙМОВІРНЕ! ТАКОГО 3-D У ФРАНКОЗНАВСТВІ ЩЕ НЕ БУЛО!", - пише на своїй сторінці у Facebook керівник Державного історико-культурного заповідника "Нагуєвичі"-Park of Naguevychy Богдан Лазорак. - Ще одна з цеглинок у промоції Івана Франка закладена: з’явилася 3D-візуалізація садиби (батьківської хати) великого Каменяра в його рідному селі, яка є частиною Державного історико-культурного заповідника “Нагуєвичі”. Щира подяка за титанічну працю творцеві проєкту, дрогобичанину Олегу Роїку (з компанії 3D Prostir), який плідно працює на ниві туристичної промоції в регіоні.

“Музей “Садиба Івана Франка” відчинив двері 27 серпня 1981 р. В основу відтворення садиби покладено етнографічний нарис-спогад Івана Франка “Моя вітцівська хата”(1913 р.)…. Також там представлено цінні реліквії їх родини, такі як дитяча колиска письменника, дзеркало з дерев’яною оправою та інші….. Сьогодні музей-садиба відтворена саме такою, якою її описав Франко у спогаді «Моя вітцівська хата». «Моя батьківська хата була під солом’яним стріхом, пошита китицями з житньої соломи. Вона була збудована правдоподібно ще наприкінці XVIII ст. в часі першого оселення Нагуївської Слободи, а мати мого вітця десь у 20 рр. XIX ст. купила її з усім обійстям, з 12 прутами поля та усіма господарськими приладами”, – йдеться у довідці на сайті заповідника.

3D-тур садибою Франка Ви тепер можете здійснити за посиланням тут My Webpage.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: