Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Встановимо шлагбаум - і припинимо проблему стихійної парковки біля Катедрального собору Пресвятої Трійці

Практика показує, що автоматизована система паркування на вулицях міст в Україні не є повністю ефективною. Тому необхідно залучати людський фактор для контролю оплати водіями послуг паркування. Зміна напрямків руху транспорту та облаштування паркомісць у центрі міста відбувається в межах Плану організації сталої мобільності у центральній частині Дрогобича.
У центральній частині Дрогобича впроваджують систему паркування. Всі дозвільні документи вже погоджено з правоохоронними органами.

Встановимо шлагбаум - і припинимо проблему стихійної парковки біля Катедрального собору Пресвятої Трійці
Незважаючи на те, що на вулиці Трускавецькій навпроти території Собору розміщено дорожній знак «В`їзд заборонено» та півсфери, водії порушують правила дорожнього руху та паркують автотранспорт біля Катедрального собору Пресвятої Трійці і магазину «Ромашка».

З огляду на ситуацію, у Дрогобичі поруч із Катедральним собором Пресвятої Трійці з боку вулиці Трускавецької планують встановити шлагбаум, аби обмежити заїзд автомобілів.


Раніше водії, ігноруючи дорожні знаки та оголошення центральної площі пішохідною зоною, по цій вулиці заїжджали на площу Ринок. Зараз після її реконструкції заїзд автотранспорту унеможливили, встановивши стовпці. Тепер залишилася проблема зі стихійною парковкою біля Катедрального собору Пресвятої Трійці.

З цього приводу перед місцевим самоврядуванням неодноразово клопотало і духівництво УГКЦ. На цю проблему неодноразово місцевій поліції вказувало керівництва міста. Однак штрафи та роз’яснювальні бесіди для водіїв не є
перешкодою.

Як наголошують представники церкви, постійний рух та паркування автомобілів не лише перешкоджає проведенню Богослужінь чи весільних та похоронних процесій, а й негативно впливає на саму будівлю, зокрема на руйнування її фундаменту та фасаду.

Відтак міський голова Дрогобича Тарас Кучма доручив керівництву Депаратаменту міського господарства ДМР вжити необхідних заходів, щоб біля дорожнього знаку «В`їзд заборонено» навпроти Катедрального собору встановити шлагбаум, щоб обмежити заїзд автомобілів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: