Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Петиції є дієвим механізмом впливу на владу - сьогодні зранку працівники підприємства «Парк курортний» розпочали демонтаж яток в центральній частині Трускавця.

Наприкінці січня на засіданні виконавчого комітету Трускавецької міської ради розглядалося питання «Про організацію та проведення ярмарку «Чотири сезони» у м. Трускавці». У соцмережах дане питання викликало справжній ажіотаж (трускавчани висловили своє обурення і незгоду з діями міських чиновників, які перетворили майдан Незалежності у торговище, де смажили, варили, частували спиртним на усі лади). Згодом була зареєстрована петиція з вимогою очистити майдан Незалежності від торгівлі, автором якої є громадський діяч, трускавчанин Андрій Пфайфер. Дана петиція My Webpage набрала необхідні для розгляду 100 голосів у рекордно стислий термін – впродовж одного дня.Петиції є дієвим механізмом впливу на владу - сьогодні зранку працівники підприємства «Парк курортний» розпочали демонтаж яток в центральній частині Трускавця.
Соціально-свідомі трускавчани, яким не байдужа доля рідного міста, продовжували голосувати й після цього, як дана петиція набрала необхідну кількість голосів і була розглянута місцевим самоврядуванням. Про дане питання громадськими діячами була навіть повідомлена очільниця Львівської обласної прокуратури Ірина Діденко. Люди хвилюються, що через засилля торгівлі: дозволеної і стихійної, Трускавець втрачає самобутній шарм курортного міста.

На підтвердження того, що петиції є дієвим механізмом впливу на владу, сьогодні зранку працівники підприємства «Парк курортний» розпочали демонтаж яток, які були встановлені на майдані Незалежності у 2016 році й перетворили його у галасливе торговище.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: