Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Трускавець також на карантині.

У зв'язку з тим, що сьогодні, 3 лютого, після проведення повторного монітору серед учнів дрогобицьких та стебницьких шкіл, виявлено, що рівень захворюваності дітей таки високий – у 9 навчальних закладах хворими є понад 25% учнів. Тож у відділі охорони здоров’я ДМР вважають, що доцільно продовжити призупинення навчально-виховного процесу у школах до кінця тижня. Тому навчальні заклади Дрогобича та Стебника будуть на вимушених канікулах до 7 лютого включно.
Трускавець також на карантині.
Як повідомив головний лікар Трускавецької міської лікарні Ігор Стасик, комісія з надзвичайних ситуацій міськради прийняла рішення призупинити навчальний процес в школах курорту на період 4-7 лютого.
За словами пана Стасика, на комісії доповідали директори трьох навчальних закладів оздоровниці – ситуація невтішна, на навчання не з’явилося 30% учнів. Тож прийнято рішення оголосити перерву в начальному процесі.
А ЗАГАЛОМ, ЧЕРЕЗ ГРИП ТА ГРВІ НА ЛЬВІВЩИНІ НА КАРАНТИН ЗАКРИЛИ 73 ШКОЛИ.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: