Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Грип та ГРВІ. У школах Дрогобича та Стебника навчально-виховний процес призупинено до кінця тижня.

Сьогоднішня понеділкова оперативна нарада місцевого апарату ДМР розпочалася зі статистики - як повідомив начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба, у Дрогобичі впродовж минулого тижня кількість захворювань на ГРВІ зросла. Статистика захворювання збільшилась через приріст хворих серед дітей дошкільного віку, молодшого та середнього шкільного віку. Серед дорослих кількість хворих на ГРВІ в порівнянні з попередніми тижнями не збільшилась. Тобто, ланцюг зростання захворюваності, за словами посадовця, вдалося перервати. Однак погодні умови можуть сприяти зростанню захворюваності серед учнів та вчителів.
Грип та ГРВІ. У школах Дрогобича та Стебника навчально-виховний процес призупинено до кінця тижня.
Після моніторингу проведеного серед учнів у понеділок, 3 лютого, у відділі освіти ДМР констатували факт, що епідеміологічний поріг перевищено уже в 9 загальноосвітніх закладах Дрогобича та Стебника.

У відділі охорони здоров’я ДМР вважають, що доцільно продовжити призупинення навчально-виховного процесу у школах до кінця тижня.


Відтак школи Дрогобича та Стебника будуть зачинені до 7 лютого 2020 року включно, — проінформували у відділі освіти ДМР.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: