Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Зарплата в конверті - без впевненості в майбутньому!

Фхівці Головного управління Держпраці у Львівській області спільно з органами місцевого самоврядування, держадміністраціями, фахівцями обласних управліннями ДПС, Пенсійного фонду, Служби зайнятості, Служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів проводять масові заходи щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами в Україні та, зокрема, на Львівщині. На виконання доручення Прем’єр-міністрj України від 22.01.2020 р.

Держпрацівники роз’яснюють роботодавцям переваги легальної праці, вимоги до оформлення трудових відносин та попереджають про відповідальність за використання праці незадекларованих працівників. З цією метою відвідують суб’єкти господарювання за місцем проведення діяльності, а також запрошують на семінари

Зарплата в конверті - без впевненості в майбутньому!
Слід зазначити, інформаційна робота триватиме до 01 лютого. Наступним етапом планується проведення масштабної інспекційної кампанії щодо виявлення неоформлених працівників у зазначених галузях.
Відтак, ГУ Держпраці у Львівській області закликає роботодавців не наражатись на штрафні санкції, а оформити працівників легально. Незадекларована праця має негативні наслідки як для працівників, так і для роботодавців, а також для держави загалом.
Праця повністю задекларована у тому разі, якщо роботодавець уклав з працівником трудовий договір, офіційно повідомив про його працевлаштування державну фіскальну службу, офіційно і в повному розмірі виплачує заробітну плату, сплачує за працівника єдиний соціальний внесок.
Сектор взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв’язків та з питань Євроінтеграції
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: