Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Станіслав Гайдер: "Співпраця з радою Європи триває у межах проєкту «Drohobych – Smart City»".

Як повідомив начальник відділ ІТ та аналізу ДМР Станіслав Гайдер, місто Котермака продовжує співпрацю з проектом Ради Європи «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні». У межах співпраці для дрогобичан розробили та затвердили оновлений статут громади, який враховує інтереси громадян та повністю сприяє залученню до управління містом.
Станіслав Гайдер: "Співпраця з радою Європи триває у межах проєкту «Drohobych – Smart City»".
Тепер розпочато роботу над новим проєктом - розробкою Положення про громадський простір та участь жителів громади у створенні, плануванні та реконструкції просторів в Дрогобицькій територіальній громаді.


Положення визначає загальні засади формування та порядок участі жителів територіальної громади у створенні, плануванні та реконструкції громадських просторів в Дрогобицькій територіальній громаді, шляхом проведення публічних консультацій та врахування пропозицій жителів під час розроблення архітектурної проектної документації з облаштування громадських просторів.

Попередній проєкт Положення робоча група, створена розпорядженням міського голови Дрогобича Тараса Кучми, вже напрацювала. Остаточну версію Положення ухвалить сесія Дрогобицької міської ради, однак спершу він пройде публічні обговорення серед дрогобичан у різних форматах.

Напрацьований робочою групою проект Статуту громади Дрогобича опубліковано для збору пропозицій.

Завдяки е-сервісам, які функціонують на Інтернет-порталі ДМР, впродовж наступних 11 днів дрогобичани мають змогу у режимі онлайн внести свої пропозиції до проєкту Положення.

Для цього необхідно скористатись е-сервісом «Консультації з громадськістю», перейшовши у рубрики «Smart City» — «Електронні консультації» — «Проект Положення про громадський простір та участь жителів громади у створенні, плануванні та реконструкції просторів в Дрогобицькій територіальній громаді».
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: