Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Дрогобицьку вечірню школу перенесено на базу Дрогобицького ліцею №3.

Як повідомляє пресслужба Дрогобицької міської ради, у Дрогобичі на базі вечірньої школи планують облаштувати культурно-освітній центр імені Івана Франка. З цього приводу створено робочу групу, яка займається напрацюванням проекту та пропозицій. У вівторок, 14 січня, у міській раді відбулося чергове засідання робочої групи під головуванням міського голови Тараса Кучми.
Дрогобицьку вечірню школу перенесено на базу Дрогобицького ліцею №3.
Будівля вечірньої школи, яка розташована на вулиці Івана Франка №14, є власністю Дрогобицької міської ради та перебуває на балансі відділу освіти ДМР. Під час наради мова йшла про те, що будівлю, у зв’язку з реалізацією проекту «культурно-освітнього центру», планують передати на баланс відділу культури та мистецтв, а саму ж вечірню школи розташувати на базі ліцею №3.


Ініціатори створення культурно-освітнього центру пропонують на першому поверсі облаштувати галерею та музей сучасного мистецтва. На другому поверсі планують облаштувати бібліотеку, в тому числі й австрійську. Тобто перший поверх має бути мистецьким простором, а другий —
науково-освітнім.

Також учасники робочої групи вбачають наповнення комплексу мистецькими матеріалами, в тому числі й про Івана Франка. Окрім автентичних речей, планують облаштувати й інтерактивний простір.

Потенціал будівлі дозволяє набагато ширше розгорнути діяльність. Однак для цього потрібно провести низку ремонтних робіт. Залучати кошти
на облаштування планують шляхом участі у конкурсах та проєктах.

16 січня, на розгляд сесії Дрогобицької міської ради було подано проєкти рішень щодо передачі будівлі на баланс відділу культури та мистецтв, а також про переміщення вечірньої школи у будівлю, де зараз базується ліцей №3. Представники місцевого самоврядування переконані, що у культурно-освітньому центрі можна проводити різноманітні мистецькі заходи за участі місцевих та іноземних митців.

Дрогобицька вечірня (змінна) школа, яка функціонувала у приміщенні на вул. І.Франка,14, перенесли на базу Дрогобицького ліцею №3.


Статус юридичної особи для вечірньої школи ліквідують, а Дрогобицькому ліцею №3 імені В`ячеслава Чорновола нададуть дозвіл на проведення екстернатної та інституційної форм навчання. Своєю чергою, бюджетні асигнування, передбачені на утримання Дрогобицької вечірньої школи у 2020 році, перерозподілять на утримання ліцею №3.


Відповідне рішення депутати прийняли на LX засіданні сесії Дрогобицької міської ради у четвер, 16 січня.

Як зазначають у відділі освіти ДМР, у вечірній школі навчається 40 учнів, а у Дрогобицькій виправній колонії №40 – 85 учнів.

Приміщення на вул. І.Франка, 14, балансоутримувачем якого виступає відділ освіти ДМР, впродовж двох наступних місяців передадуть на баланс відділу культури та мистецтв ДМР.

На базі приміщення колишньої вечірньої школи планують облаштувати культурно-освітній центр імені Івана Франка. З цього приводу створено спеціальну робочу групу. Також на конкурс проєктів ДФРР у 2020 році подаватимуть проєкт з капітального ремонту приміщення на загальну суму 5 мільйонів 161 тисяча гривень.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: