Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Привітання депутата Львівської обласної ради Михайла Задорожного.

Шановні мешканці Дрогобиччини!


Прийміть найщиріші вітання з Новим, 2020-м роком, святом Різдва Христового!
Привітання депутата Львівської обласної ради Михайла Задорожного.
Рік, що минув, був непростим випробуванням для кожного з нас, став часом усвідомлення національної гідності та боротьби.

Ми працювали і навчалися, кохали і народжували дітей, допомагали нашим захисникам вітчизни вести нещадну війну з російським агресором, долали негаразди самі та допомагали іншим. Тому сьогодні варто подякувати Старому рокові та один одному за все, що вдалося здійснити, бо, незважаючи ні на що, ми вистояли.


Бажаю, щоб 2020 рік став кращим, і вірю, що він таким буде, бо якщо суспільство здатне змінитися, то зміниться й Україна. Щиро сподіваюся, що прийдешній Новий рік стане роком відродження України!

А тому у Новий рік ми входимо із новими сподіваннями на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної країни.
Тож щиро вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Різдвяна зірка, яка провіщає народження Спасителя, зігріє своїм теплом кожну домівку, кожну родину. Нехай здоровими і веселими зростають діти, а кожне серце буде зігріте любов’ю. Бажаю кожній українській родині Божого благословення і здоров’я. Любові і радості! Нехай тепло родинного вогнища зігріває наші душі й серця, нехай у кожну домівку прийдуть святковий настрій, достаток, мир і згода, віра у завтрашній день, у свою щасливу зірку. Нехай квітне наша рідна країна!
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: