Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Дрогобицькі та Стебницькі школи отримали 291 комп’ютер.

Як повідомили у відділі освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради, школам Дрогобича та Стебника передано 291 комп’ютер. Загальна вартість понад 2,5 мільйони гривень. Кошти залучено в межах освітянської програми виділення коштів на забезпечення комп’ютерною технікою загальноосвітніх навчальних закладів. Програма передбачала співфінансування: 70% — державного та 30% — місцевого бюджетів.
Дрогобицькі та Стебницькі школи отримали 291 комп’ютер.
Закупівля техніки відбувалася через електронні торги. Попередньо потреба була у 250 комп’ютерах, однак вдалося знизити їх вартість, тому за зекономлені кошти було докуплено ще 41 комп’ютер.

Таким чином на засіданні постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення було розподілено ці комп’ютери між школами, з урахуванням депутатських запитів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: