Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Заборгованість перед дрогобицькими медиками погашено.

Сьогодні, 30 грудня, працівники охорони здоров`я вторинного рівня отримали заробітні плати до кінця року, за грудень включно. Державна казначейська служба України завершила перерахункові операції в кінці дня п`ятниці, відтак сьогодні кошти надійшли на особові банківські рахунки медиків.
Заборгованість перед дрогобицькими медиками погашено.
Про це у понеділок, 30 грудня, у ході щотижневої наради міського голови Дрогобича з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств та держустанов міста повідомив начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба.

Нагадаємо, через недофінансування сфери охорони здоров`я з держбюджету медикам вторинного рівня затримували заробітні плати. У результаті співпраці місцевого керівництва з Львівською ОДА та Дрогобицькою РДА минулого тижня на зарплати медикам виділили майже 19 мільйонів гривень, що дозволило повністю погасити борг перед медиками.

Головний медик міста додав, що у новий рік сфера охорони здоров`я вступає без будь-якої заборгованості, сплативши також всі податки та комунальні послуги.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: