Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Коштів на отримання ліків для інсулінозалежних орієнтовно вистачить на місяць.

У 2017 р. стартував пілотний проект реімбурсації препаратів інсуліну та запроваджено електронний реєстр інсулінозалежних пацієнтів. Його принцип полягає у тому, що аптечні заклади безкоштовно видають інсулінозалежним необхідні ліки, а держава відшкодовує кошти за виділений інсулін.
Коштів на отримання ліків для інсулінозалежних  орієнтовно вистачить на місяць.
Однак, держаних коштів не вистачає. 1 мільйон 200 тисяч гривень — саме стільки не вистачало Дрогобичу для забезпечення безкоштовним інсуліном хворих на цукровий діабет на початку 2019 року. Проблема в тому, що у Програму було закладено вартість інсуліну вітчизняного виробника, а хворі використовують імпортний, ціна якого є вищою, відповідно кошти використовують швидше.

Незважаючи на дефіцит коштів, місцева влада виділили з міського бюджету Дрогобича кошти для інсулінозалежних у розмірі пів мільйона гривень: 300 тис. грн — у вересні та 200 тис. грн — у жовтні.

Останнього траншу коштів, виділеного з міського бюджету, вистачило менше, ніж на місяць. Бо загалом в місяць для інсулінозалежних дрогобичан необхідно близько 300 тис.грн.
Минулого тижня Дрогобичу з держбюджету надійшло 320 тис. грн для забезпечення інсуліном, хворих на цукровий діабет.
Як зазначають у відділі охорони здоров`я ДМР, цих коштів вистачить орієнтовно не менше, ніж на місяць.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: