Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Платники Бориславської ДПІ поповнили місцеву казну більш, як на 500 млн грн.

За січень – листопад 2019 року платниками податків Бориславської ДПІ до Зведеного бюджету сплачено 351,2 млн. гривень податків, зборів та інших обов’язкових платежів. У порівнянні з аналогічним періодом попереднього року сума надходжень збільшилась на 44,3 млн. гривень. Про це інформує Дрогобицьке управління ГУ ДПС у Львівській області
Платники Бориславської ДПІ поповнили місцеву казну більш, як на 500 млн грн.
До Державного бюджету протягом січня – листопада 2019 року перераховано 171,6 млн. гривень, в тому числі – податку на додану вартість – 38,9 млн. грн, рентної плати за користування надрами для видобування нафти та природного газу – 78,8 млн. грн, податку на доходи фізичних осіб –35,2 млн. гривень.


До місцевих бюджетів впродовж січня – листопада 2019 року мобілізовано надходжень у сумі 179,6 млн. гривень. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року це більше на 38,3 млн. грн. Основними джерелами наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб – 102,8 млн. грн, плата за землю – 35,1 млн. грн, єдиний податок – 22,3 млн. грн, податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки – 7,1 млн. гривень.

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування забезпечено в сумі 149,3 млн. грн, у порівнянні з надходженнями аналогічного періоду минулого року показник збільшено на 24,4 млн. гривень.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: