Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Колишній очільник колишнього підприємства "КП "Туристичний комплекс "Дрогобич" Тарас Гентош висловив своє бачення щодо судових зволікань у позові журналіста проти бухгалтерки-дебошира.

Нещодавно у приміщенні "Молодіжний простір Дрогобича" за сприяння Дрогобицької міської ради відбулася пре-конференція щодо колізій та перипетій у судових інстанціях Львівського апеляційного та Касаційного кримінального суду (Верховного суду України, куди після гучного програшу зверталася бухгалтер-дебошир Тетяна Федорова - обвинувачена у побитті журналіста) у кримінальній справі щодо побиття журналістки Вікторії Лишик.
Колишній очільник колишнього підприємства "КП "Туристичний комплекс "Дрогобич" Тарас Гентош висловив своє бачення щодо судових зволікань у позові журналіста проти бухгалтерки-дебошира.
Свого часу місцеві, обласні та столичні ЗМІ доволі блискавично відреагували на побиття вищезгаданої журналістки, яка певний час друкувалася у обласних та столичних газетах.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області, 31 травня Дрогобицька місцева прокуратура скерувала до суду кримінальне провадження у справі щодо побиття колишньою головною бухгалтеркою Тетяною Федоровою члена Національної спілки журналістів України Вікторію ЛИШИК у приміщенні КП "Туристичний комплекс "Дрогобич", який сьогодні реорганізований у КП "Дрогобицький ринок".


Події розвивалися так:

«4 січня цього року у приміщенні одного з комунальних підприємств у колишньому КП "Туристичний комплекс "Дрогобич" я за фактом опечатування офісу (до обналічника на дверях було прикріплено папір з відтисками печатки КП "Туристичний комплекс "Дрогобич" і підписом тодішнього керівника установи Миколи Крука) проводила розслідування з використанням відеокамери.
Вислухавши одну точку зору, журналісти у супроводі правоохоронців та юристів вирушили до бухгалтерії підприємства.
Далі, несподівано для Вiкторії та громадськості, події почали розвиватися доволі непередбачувано. Під час суперечки між двома юристами з питання неправомірного перешкоджання підприємцю адвокатської та громадської діяльності, яка виникла у бухгалтерії підприємства, гол. бухгалтер п.-ства Тетяна Федорова несподівано напала на п. Вікторію. У той час, коли та фіксувала події на свій фотоапарат з вмонтованою відеокамерою. Агресивна та неадекватна поведінка Т. Ф. усім кидалася у вічі.
Та вкрай обурливим для журналістки здалися слова колишньої главбухи про те, що треба було все «рішати по-ншому».
У відповідності до ст. 34 Конституції України, кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на свій вибір. . Тож вона запитала п. Тетяну, що вона мала на увазі і чи не криється у її словах прояви корупції? У відповідь на таке запитання главбух нанесла мені удари по обличчі, голові, своїм капцем травмувала мені ліву ногу.
Тоді ж бухгалтер, перешкоджаючи законній професійній діяльності останньої, відібрала у мене фотоапарат та вдарила ним по столу.
Без вагомих на те причин до кінця робочого дня колишнього керівника колишнього готелю «Тустань» на робочому місці так і не виявилось.»

Судово-медичні експерти кваліфікували ушкодження потерпілої як легкі. За вчинення вказаного злочину бухгалтеру загрожує до 3-х років обмеження волі.
На судових засіданнях, які постійно зволікалися зі сторони звинувачуваної чотири свідки зі сторони потерпілої вже дали чіткі та доволі вичерпні покази на користь потерлілої. Не дивлячись на те, що адвокат Тетяни Федорової Гошовська (складається враження, що це малокомпетентна адвокатка) задавала свідкам запитання, які не стосувалися суті справи.
Наводить на роздуми і той факт, що на користь звинувачуваної жоден зі свідків, які під час слідства давали покази у місцеву прокуратуру, так нічого і не спромоглися сказати у суді. А точніше, у суд не з'явилися взагалі. Не дивлячись на численні виклики з судової інстанції міськрайонного та апеляційного судів.
Знаючи, що усі факти говорять проти Федорової, екс-главбух вирішила зволікати розгляд справи у судових інстанціях, приводити із собою групу підтримки, яка складалася не лише з родичів , а з тзв. громадських активісток Л. Надкерничної та А. Корягіної.
Було прикро за довіру людей до судової гілки влади, коли одна з провокаторок почала чіплятися до одного моїх свідків на сходовій клітці Дрогобицького міськрайонного суду і смикала свідка за рукав, провокуючи його на скандал.
PS. Що буде заподіяно на наступному судовому засіданні задля зволікання судового процесу (можливо, п.Тетяна вирішить, замінити правозахисника? Адже 4 січня виходить термін позовної давності обвинуваченої?

Під обговорення на прес-конференції виступив колишній очільник колишньої "Тустані", відомий політичний та громадський діяч Тарас Гентош, котрий охарактеризував судові процеси з екс-главбухою, як звичайнісіньким окозамилюванням. Аби відволікти основну увагу влади міста від махінацій, які проводилися колишнім директором вищезгаданого підприємства Миколою Круком та його "правою рукою" - головним бухгалтером Тетяною Федоровою. І запропонував провести на колишньому підприємстві "Туристичний комплекс "Дрогобич", який реорганізовано у КП "Дрогобицький ринок", незалежний аудит.
Адже саме незалежний аудит дасть можливість місцевому самоврядуванню ознайомитися з дійсним фінансовим станом підприємства.
Це питання п. Тарас обговорював на одному із сесійних засідань Дрогобицької міської ради (відео додається) .
Однак депутати не дуже схвально віднеслися до даної пропозиції.

Мовляв, проект "потягне" дуже дорого. Та й не одна колишня "Тустань" - головний біль Дрогобича, є ще інші збиткові підприємства...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

незадоволений клієнт 23 грудня 2019, 18:13
Гошовська (підпільно називають "Страшовська")- тупувата та дуже нагла "кубіта". Всіх суддів намагається підкупити за гроші, некомепетентна та некоректна під час судових розглядів. Позорище для Стрийської правової допомоги :))))
 • Подобається
 • 0
юристконсульт 24 грудня 2019, 14:44
Адвокати - то такі людиська, які будуть вас захищати до останньої вашої копійки і за останні ваші гроші будуть гавкати на судових процесах :)
 • Подобається
 • 0
Снайперок 26 грудня 2019, 14:55
За Гошовську зрозуміло. Їй Николаїшинка давала рекомедації. Така ж продажна, як і її "правові помічники". Грантоїди :)
А шо каже Білоган. Він ся так файно бив з Тарасиком. Ото хлоп... Довго не говорив - дав по зубах і фсьо... От хто юристів доробляє... Але там каси нємєрєно :)
 • Подобається
 • 0
Економіст 26 грудня 2019, 15:04
Лишіт сі адвокатів. Теж люди, і також жити хочут... Як є дурні лохи, типу Федорової Танюші, яка спонсорує Гошовську, то ніхто в тім не винен. Хіба "Танічка". Такий з неї главбух. За спеціальністю - технік-технолог... Без належної базової освіти, середня освіта з купленим дипломом :) НЕ ДИВНО, ЩО "ТУСТАНЬ" СТАЛА ЗБИТКОВИМ ПІДПРИЄМСТВОМ З ТАКИМ БУХ:)ГАЛТІРОМ :)
 • Подобається
 • 0
інтриган 26 грудня 2019, 15:14
Апеляція,касація, і знову Дрогобицький суд... Тож треба бути ідійотом, щоб знову і знову подавати різну хєрню до суду. Маєш дурна Танічка, обвинувальний акт - і ся тіщ!!! Як не вміла мирно з людьми домовлятися... А Альонушка Гошовська за її кошт (добре писала скаргу касаційну, більш години :)) в Турції відпочивала. Дурне, тупе бабисько :) продажному прокурору дала, в Київ на суд їздила, бензин Гошовській заправляла (та ся тішит тупорилим клієнтом, як дурне цьвочком... дармові гроші...), суддям у Львові на лапу дала... Ну-ну... І шо з того вийде - залежит від Волощука... Той сі сміє в сиві вуса і "тримає свій козир", або грає вар'ята :)
 • Подобається
 • 0
Ціхо-ціхо ... 15 лютого 2020, 15:40
Ціхо-ціхо wink на останній судовий процес страшовська сі вбрала в міні-спідницю, затєгла її до пупці... Вималюваласі, ну чисто курва - не адвокат... Надіяла сі соблазнити прокурора дзерина, якого взєла в обороти... А тутой Дзерин, племінник влодка, такого собі вертихвоста, продавсі фйодоровій за 30 срібняків :) ФЕ,СТИДОБА!!! А там вже не дурачок дзерин, а толковий пацан прокурор Бунь... Отося дурна кубіта обламала :) Штукатурки на себе наклала, в голові був єден секс, бо дурні поради дзерина про закриття крим. провадження у зв'язку з тим, що термін позовної давності минув, суд відхилив. Бо дурнувата фйодорова, з якої всі доять гроші, своєї вини не визнає... Адвокатка їй дурню порадила... Якби визнали, то й суда не треба було... І адвокатка за гроші фйодорової (пише апеляції і касації, як одержима) свою сраку минулого літа в Турції гріла... А дурна клієнтка фйодорова платит :) В продуктовому магазині, де сі оформила як ФОП, днює і ночує...
 • Подобається
 • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: