Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Більшість депутатів проголосувала за об'єднання Орова з Трускавцем.

Нещодавно у Дрогобичі, в приміщенні районної ради, відбулася зустріч першого заступника голови Василя Лозинського та начальника відділу промислової політики департаменту економіки розвитку Львівської ОДА Степана Куйбіди з редставниками місцевої влади та громадським активом з питання створення ОТГ. Під час обговорення моделі поділу району на ОТГ п. Лозинський зазначив: "Прикро, що досі у Дрогобиччині не відбулося об'єднання і сюди не зайшли живі гроші". Тим більше, що індекс податкоспроможності, який чи не головним критерієм об'єднання населених пунктів, становитиме 0,5".
Більшість депутатів проголосувала за об'єднання Орова з Трускавцем.
В цей день лунали й зауваження громадських активістів с. Орів щодо приєднання до Трускавця. Мовляв, люди мають намір приєднатися до Грабовецької ОТГ, таке рішення підтримали дві третини мешканців Орова.

Владні мужі на такі вислови сказали лише одне: "Час покаже!"... І показав.

20 грудня, відбулася сесія Орівської сільської ради. На ній було прийнято рішення про добровільне об’єднання сіл Орів та Зимівки Орівської сільської ради з містом Трускавець Трускавецької міської ради в рамках однієї об’єднаної територіальної громади з центром у м. Трускавець. З 11 депутатів 8 проголосувало за (в тому числі сільська голова Тетяна Сухроменда), 2 проти, 1 утримався.

Незгідна з цим рішенням частина присутніх у залі людей пообіцяла ініціювати процедуру розпуску сільської ради. Вони виступають за приєднання Орова до маловідомого села Грабовець біля Стрия. Аргументація «залізна»: в Грабовецькій ОТГ інтереси Орова відстоюватимуть ще й депутати Верхньої та Нижньої Стинави і Любинців.
Обговорення в Орові майбутньої конфігурації ОТГ, до якої мало б приєднатися село, триває більше року.

До відома: ще у 2016 році в Львівську облдержадміністрацію було надіслано протокол сходу села, де 250 орівчан проголосували за участь у Трускавецької ОТГ. Про що стверджує Тетяна Сухроменда, голова сільської ради Орова.
Більшість депутатів проголосувала за об'єднання Орова з Трускавцем.
Нагадуємо: відповідно до «Методики формування спроможних територіальних громад» відстань до адміністративних центрів ОТГ має становити не більш як 20 кілометрів дорогами з твердим покриттям. Такого сполучення між Оровом і Трускавецм нема! Ось так виглядає стежка, якою можна проїхати лише за сприятливої погоди на спецтранспорті.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: