Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Ситуація з виплатою заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я Дрогобича критична - медики вторинного рівня на знак протесту перекривають дорогу (плюс відео).

Ситуація з виплатою заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я Дрогобича критична - медики вторинного рівня на знак протесту перекривають дорогу (плюс відео).
Сьогодні, 18 грудня, напередодні свята Чудотворця Миколая працівники Дрогобицького онкодиспансеру, що на вул. Трускавецькій, перекрили дорогу. Оскільки не отримали заробітної платні ще за жовтень місяць поточного року. А у людей - сім'ї, дітки, які з нетерпінням чекають "миколайчиків"...

До слова: про ситуацію з виплатою заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я Дрогобича йшлося на оперативних нарадах в Ратуші, під час нещодавнього брифінгу щодо вищезгаданої сумнозвісної ситуації. Прогнозований дефіцит на зарплату медикам Дрогобича вторинного рівня до кінця 2019 року становить 25 млн грн. І, хоча, зарплати медиків – це не компетенція міського бюджету, а зобов’язання держави, все ж ведуться переговори з Львівською ОДА, аби забезпечити перерозподіл фінансових ресурсів територій і дати кошти тим територіям, які звітують про пролікованих хворих. Оскільки виникла така проблема через те, що заклади охорони здоров`я Дрогобича надають медичні послуги мешканцям прилеглих територій і їх відсоток від загальної кількості пацієнтів становить 40%, а керівництво прилеглих територій кошти за пролікованих пацієнтів повертати відмовляється. Лише Дрогобицький район повернув 5 млн грн, а ще мав би повернути орієнтовно 29 млн грн.
Ситуація з недофінансуванням медпрацівників вторинного рівня зрозуміла. Владі на рівні Києва та на обласному рівні - начхати на людей в білих халатах та на недоїмки коштів у міському бюджеті Дрогобича. От якби їхні родини виживали на мізерну платню, яку на державному рівні постійно затримують...
PS/ Схожа ситуація із працівниками вторинки бальнеологічної лікарні м. Дрогобича - доведені до відчаю медпрацівники також сьогодні перекривали дорогу.
Вікторія ЛИШИК
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: