Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Винахіднику промислової переробки нафти Йогану Зегу встановлять пам’ятник.

За інформацією пресслужби Бориславської міської ради, невдовзі у місті нафтовиків буде встановлено пам’ятник фармацевту, досліднику, винахіднику промислової переробки нафти Йогану Зегу.
Винахіднику промислової переробки нафти Йогану Зегу встановлять пам’ятник.
Як виглядатиме пам’ятник винахіднику промислової переробки нафти наразі не відомо. За попередньою інформацією скульптура буде розташована біля будинку №12 по вул. Т. Шевченка, адже саме там знаходилась аптека, у якій Зег колись працював. Спорудження пам’ятника буде відбуватись наступного року. Приблизна вартість скульптури – 6000 євро, з яких 90% буде профінансовано Європейським Союзом.

Спорудження пам'ятника відбудеться в рамках реалізації проєкту «Нафтова колиска Європи: забута історія Польщі та України». Таке рішення було прийнято на засіданні виконавчого комітету міської ради у вівторок, 3 грудня.
Винахіднику промислової переробки нафти Йогану Зегу встановлять пам’ятник.
Проєкт втілюватимуть у життя спільно із гміною Санок за програмою транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна». Пам’ятник Й. Зегу, вірогідно, буде знаходитись біля будинку №12 на вул. Шевченка, оскільки саме там знаходилась аптека, у якій він колись працював. Його спорудження буде відбуватись наступного року, як завершення реалізації всього проекту. Приблизна вартість скульптури – 6000 євро, з яких 90% буде профінансовано Європейським Союзом.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: