Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Оксана Савран : «Зараз ми просимо Львівську ОДА забезпечити перерозподіл фінансових ресурсів територій і дати кошти тим територіям, які звітують про пролікованих хворих». Плюс відео.

40 % державного забезпечення функціонування сфери охорони здоров`я міста ми не можемо забезпечити з міського бюджету, адже це 38 мільйонів гривень на рік. І саме стільки охорона здоров`я міста недоотримує щороку.
Оксана Савран : «Зараз ми просимо Львівську ОДА забезпечити перерозподіл фінансових ресурсів територій і дати кошти тим територіям, які звітують про пролікованих хворих». Плюс відео.
Таку невеселу статистику повідомляє преслужба Дрогобицької міської ради з посиланням на очільницю фінансового управління ДМР Оксану Савран. Саме вона та начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба були спікерами брифінгу щодо ситуації із виплатою заробітної плати медикам вторинного рівня у Дрогобичі та Стебнику , який мав місце вчора, 9 грудня, у світлиці Дрогобицької Ратуші.


- Дефіцит коштів у сумі 38 мільйонів гривень був очікуваний ще на початку 2019 року. Виникла така проблема через те, що заклади охорони здоров`я Дрогобича надають медичні послуги мешканцям прилеглих територій і їх відсоток від загальної кількості пацієнтів становить 40%, а керівництво прилеглих територій кошти за пролікованих пацієнтів повертати відмовляється. Лише Дрогобицький район повернув 5 млн грн, а ще мав би повернути орієнтовно 29 млн грн. Також боргує і Трускавець, Борислав та інші прилеглі території. - Наголосив Володимир Чуба.

«Зараз ми просимо Львівську ОДА забезпечити перерозподіл фінансових ресурсів територій і дати кошти тим територіям, які звітують про пролікованих хворих», — доповнила Оксана Савран.

Щодо виплати зарплат медикам, то начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба зазначив, що 11-12 грудня медики отримають заробітні плати за кінець вересня та половину жовтня. Надалі вестимуть перемовини з керівництвом Львівської ОДА та Львівської обласної ради щодо перерозподілу коштів для виплати зарплат медикам Дрогобича.

- Через недоїмку коштів на фінансування зарплати працівникам галузі охорони здоров’я, які не отримало місто Дрогобич ні з держбюджету, ні від інших територій за їх пролікованих хворих, щонайменше з 8 вулиць довелося зняти кошти, які передбачали на їх ремонт у 2019 році. Цього року планували ремонтні роботи на вулицях Стрийській, Війтівській Горі, Остапа Нижанківського, Івана Мазепи, Ярослава Осмомисла, Гайдамацькі та Вокзальній.
Однак кошти місцевого бюджету, які планували на ремонт цих вулиць перенаправили на виплату зарплат працівника галузі охорони здоров’я.

17 мільйонів цього року ми вже скерували на зарплату медикам, оскільки держава, яка зобов`язана платити зарплати медикам, передбачила лише 60%
з необхідної суми. Всі наші звернення та доведення наразі ще не дали результату. Зарплати — це необхідність, але місто таким чином не може розвиватись. - Прокоментувала ситуацію Оксана Савран.

Нагадуємо: прогнозований дефіцит на зарплату медикам Дрогобича вторинного
рівня до кінця 2019 року становить 25 млн грн.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: