Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Головою Радехівської РДА призначено нашого краянина - Степана Рудницького.

Своїм розпорядженням (№ 462/2019-рп) від 5 грудня поточного року президент України Володимир Зеленський призначив головою Радехівської РДА нашого краянина - Степана Рудницького.
Головою  Радехівської РДА призначено нашого краянина - Степана Рудницького.
До відома: Степан Рудницький
народився на Дрогобиччині. Закінчив Дрогобицький педагогічний університет. Працював у Львівській облдержадміністрації. Був першим заступником голови Дрогобицької райдержадміністрації (з 2013 по 2015 роки).

Як зазначено у дрогобицькому інтернет-виданні «Майдан», у 2015 році службовець балотувався до Львівської обласної ради та до Дрогобицької РДА від партії «Наш край», яка за визначенням Вікіпедії є ідейною послідовницею «Партії регіонів».

У своїй декларації посадовець зазначив, що у його власності є дві земельні ділянки у селі Урич - 1000 і 1200 метрів квадратних. А також житловий будинок у цьому ж селі загальною площею 45,2 метри квадратних. У Дрогобичі чоловік має квартиру, яку зареєстрував на себе. А також - по одній квартирі у співвласності: у Дрогобичі та у Стрию. Їздить Степан Рудницький на Daewo Lanos 2002 року випуску.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: