Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

СКАНДАЛЬНІ ВІДЕО З АРТУРОМ ЛАГОДИЧЕМ НЕ ВАРТІ УВАГИ ДРОГОБИЧАН. ЗАТЕ ВАРТУЮТЬ ПИЛЬНОЇ УВАГИ ПРАВООХОРОНЦІВ...

СКАНДАЛЬНІ ВІДЕО З АРТУРОМ ЛАГОДИЧЕМ НЕ ВАРТІ УВАГИ ДРОГОБИЧАН. ЗАТЕ ВАРТУЮТЬ ПИЛЬНОЇ УВАГИ ПРАВООХОРОНЦІВ...
Про те, що цими вихідними у соціальних мережі Facebook з`явилось відеозвернення, у якому користувач Artur Lagodich розповідає про чергові конфлікти з місцевими бізнесменами, повідомляє портал "Дрогобиччина - новини краю" My Webpage.

Свого часу сім'я Лагодичів вже мала конфлікт з родиною бізнесмена Курило за земельну ділянку, де зараз знаходиться торговий комплекс "Гетьман".


Нагадаю, 12 березня 2013 р. в Дрогобичі із-за ініціативи благодійного фонду «Лагодич і сини» відбулася акція, а точніше повалення паркану навколо будівельного майданчика, що постав на КП «Дрогобицький ринок» (молочна частина). Заява на проведення цієї акції на прізвище міського голови в Дрогобицьку міську раду була подана паном Лагодичем цього ж дня, в ній зокрема йшлося: «Керуючись ст.39 Конституції України та ст.72 Статуту місцевої громади ставлю Вас до відома про проведення 12.03.13 р. о 13.00 год. громадянської акції непокори безчинству та злодійствам міського голови та його посібникам» (копії заяви було роздано кожному журналістові).

Як виявилолся згодом, інвестор-забудовник в особі Олени Бутріної документально засвідчив законність забудови. Правоохоронцями була порушена кримінальна справа з попередньою кваліфікацією «зумисне пошкодження майна». Подейкують, що розбірки між кланами закінчилися "мордобоєм".

Відомі своїми скандальними витівками, сім'я Лагодичів не зупинилася на "досягнутому". Цього разу кіно про "розбірки у маленькому Дрогобичі" увінчалися "блокбастером" за участю сина п. Миколи, Артура Лагодича. Який, до речі, відзначився неадекватною поведінкою під час пресконференції щодо зйомок фільму «Дрогобицька Голгофа» My Webpage, яка проходила у вересні поточного року у світлиці Ратуші. Спричинивши виникнення конфлікту з місцевим парохом, о. Іваном Паньківим.

На запитання, чому священик так пізно долучився до постановки екранізації фільму "Дрогобицька Голгофа?", о. Іван відповів опонентові "вбивчою" фразою: "Я долучився до благодійної справи за покликом серця. А не задля піару!". І покинув пресконференцію.

СКАНДАЛЬНІ ВІДЕО З АРТУРОМ ЛАГОДИЧЕМ НЕ ВАРТІ УВАГИ ДРОГОБИЧАН. ЗАТЕ ВАРТУЮТЬ ПИЛЬНОЇ УВАГИ ПРАВООХОРОНЦІВ...
Саме "блокбастером"охрестили прихильнки соцмережі "Фейсбук" скандальні відео, де син п. Миколи, Артур, розповідаючи про особистий конфлікт інтересів з громадянами Соломчаком і Добрянським щодо земельної ділянки на вул. М. Грушевського, 9, озвучив інформацію про те, що ці громадяни «у зв’язці з місцевою владою і дякуючи корупційним схемам», з їхніх слів, після того, як вони «занесли міському голові 76 тисяч доларів хабаря, почали незаконне будівництво».
СКАНДАЛЬНІ ВІДЕО З АРТУРОМ ЛАГОДИЧЕМ НЕ ВАРТІ УВАГИ ДРОГОБИЧАН. ЗАТЕ ВАРТУЮТЬ ПИЛЬНОЇ УВАГИ ПРАВООХОРОНЦІВ...


Спочатку не хотіла робити п Артуру зайвої реклами, але, оскільки працівники пресслужби Дрогобицької міської ради Зеновій Квасній та Марія Ярошович зробили Лагодичеві молодшому безкоштовний піар під час понеділкової оперативної наради в Ратуші, вирішила також висловити свою думку з приводу скандальних відеосюжетів.

Повертаючись у минуле, нагадаю, що 12 березня 2013 року дрогобичани стали свідками акції, на яку зібралось близько 30-ти молодих хлопців, які самі добре не розуміли, чого їх туди покликали. Вражала неадекватна та цинічна поведінка її організатора. Поширюючи неправдиві, наклепницькі відомості, кидаючи абсурдні звинувачення на адресу влади, погрожуючи фізичною розправою, закликаючи до непокори, він паплюжив честь, гідність та ділову репутацію посадових осіб місцевого самоврядування.

Такою ж поведінкою вразив своїх "шанувальників" Артур Лагодич. Інформацію про один з відеороликів було озвучено, 2 грудня, а сам відеоролик продемонстровано керівникам структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств та держустанов міста, представникам ЗМІ, у присутності начальника сектору превенції Дрогобицького відділу поліції Анатолія Гурія.

Як повідомляє пресслужба Дрогобицької міської ради, з юридичної точки зору ситуацію щодо правових відносин, які склалися навколо земельної ділянки на вулиці М. Грушевського, роз’яснив начальник відділу правового забезпечення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Андрій Швацький.

Посадовець наголосив, що ще 10 жовтня 2017 року Дрогобицька міська рада в особі міського голови подала позов до ПАТ
«ДЗАК», Я. Соломчака та І. Добрянського про припинення права ПАТ «ДЗАК» на постійне користування земельною ділянкою на вул. М. Грушевського, 9
в
м. Дрогобичі, загальною площею 1,3 га; визнання недійсним договір суперфіцію укладеного між ПАТ «ДЗАК» та Солончаком Я.С., а також
зобов’язання ПАТ «ДЗАК», Соломчака Я.С. та Добрянського І.Л. передати Дрогобицькій міській раді дану земельну ділянку розташовану за адресою
м. Дрогобич, вул. М.Грушевського, 9.


Господарський суд Львівської області рішенням від 15.05.2019 року частково задовольнив позовні вимоги Дрогобицької міської ради, а саме,
припинив право ПАТ «ДЗАК» на постійне користування земельною ділянкою на вул. Грушевського, 9 в м. Дрогобичі площею 1,3287 га. та визнав
недійсним договір суперфіцію, який укладений між ПАТ «ДЗАК» та Солончаком Я.С., що унеможливить здійснення Соломчаком Я.С. будівництва
на вище згаданій ділянці, на підставі договору суперфіцію.

На даний момент рішення не вступило в законну силу, оскільки Соломчаком Я.С. подано апеляційну скаргу на рішення Господарського суду Львівської
області від 15.05.2019 року. Розгляд справи призначено на 03.12.2019.


Міський голова Дрогобича Тарас Кучма, повідомляючи про суть відеоролика наголосив: «Така заява є наклепом, принижує не лише мою честь і гідність, як громадянина та міського голови, а й принижує ділову репутацію органу місцевого самоврядування.

Ми вже два роки ведемо судові процеси з ПАТ «ДЗАК». 15 травня цього року суд виніс рішення про припинення права користування земельною ділянкою площею 1,32 га на вул. М. Грушевського, 9 у м. Дрогобичі, яку було надано заводу для обслуговування дитячого садочка «Журавлик». Також суд визнав недійсним договір суперфіцію, укладений між Соломчаком Я.П. та ПАТ «ДЗАК», згідно з яким Соломчаку Я.П. надавалось право на забудову
частини земельної ділянки по вул. Грушевського, 9 у м. Дрогобичі.

Тому про що може йти мова, якщо є рішення суду і ми самі позивались до суду.

Ми не можемо мовчати та закривати очі на такі дії. Кожен повинен відповідати за свої дії та слова. Ще вчора мною до правоохоронних
органів було скеровано заяву щодо надання ситуації належної правової оцінки та проведення перевірки за фактом, заявленим Артуром Лагодичем у
відеозверненні.».

За словами міського голови, на адресу міської влади лунало вже чимало звинувачень, зокрема про приватизацію приміщення колишньої дитячої поліклініки, де зараз в чудових умовах займаються вихованці Палацу дитячої творчості, приміщення теперішнього басейну ДЮСШ, приміщення
вечірньої школи, де на даний момент розробляють проєкт центру Івана Франка та багато іншого, однак покарання за розповсюдження цих чуток та неправдивої інформації ніхто не поніс. Більше того, ніхто з тих, хто поширював не правдиву інформацію, не визнав своєї неправоти.

З приводу відеоролика висловив свою позицію й секретар міської ради Олег Хрущ, додавши, що на сторінці автора першого відео є друге відео, у якому лунають прямі емоційні звернення щодо оголошення винагороди у розмірі 500 тис. гривень «за доставку Ігор-ка». За словами Олега Хруща, ситуацію з цими відеороликами буде розглянуто й депутатським корпусом, оскільки такі заклики можуть призвести до вкрай небажаних наслідків.

Відтак секретар ради закликав представника поліції вжити максимальних заходів, щоб запобігти подальшому розвитку ситуації, оскільки йдеться про факти погрози як самому автору відео, так і навпаки, про що може свідчити заклик «привести Ігор-ка живим, або мертвим».

Ну що ж, не треба бути дуже далекоглядним, щоб зрозуміти: як і у 2013 р., коли Микола Лагодич, батько Артура, розпочав свою виборчу кампанію на мера міста, його одіозний синок вирішив піти "стопами" батька. Щоб привернути до себе увагу.

Гадаю, що, насамперед, звернути увагу на таку "передвиборчу епопею" зі скандальним наслідком мали б правоохоронні органи та служба безпеки. Доки Дрогобич не перетворився на місто з ганстерськими розбірками кримінальних авторитетів.

Самим же дрогобичанам, гадаю, що не варто наступати на одні й ті ж "граблі" - акцентувати зайву увагу навколо чергових "відосіків", якими кишить сьогодні інтернет. Це в той час, коли на сході продовжують гинути наші воїни, а землю України мають намір роздерибаниити місцеві владні чинуші, які сидять на верхах в граді стольному...

На підтвердження своїх слів публікую тодішнє «ЗВЕРНЕННЯ міського голови Олексія Радзієвського до громад міст Дрогобича та Стебника


12 березня у нашому місті відбулася так звана «громадянська акція непокори», яка проходила під орудою благодійного фонду «Лагодич та сини».
Дрогобичани стали свідками акції, на яку зібралось близько 30-ти молодих хлопців, які самі добре не розуміли, чого їх туди покликали. Вражала неадекватна та цинічна поведінка її організатора. Поширюючи неправдиві, наклепницькі відомості, кидаючи абсурдні звинувачення на адресу влади, погрожуючи фізичною розправою, закликаючи до непокори, він паплюжив честь, гідність та ділову репутацію посадових осіб місцевого самоврядування.
Акція носила відвертий хуліганський характер. Молодики за командою організатора нищили майно, не задумуючись про наслідки своїх дій. Серед її учасників розпочалась бійка, до якої спричинився сам Микола Лагодич - керівник благодійного фонду «Лагодич та сини».
Окрім цього, у середу, 13 березня, М. Лагодич, прибувши до Ратуші, вчиняв хуліганські дії, погрожував представникам влади, чинив перешкоди при виконанні їх посадових обов’язків.
Переконаний, що правоохоронні органи дадуть належну правову оцінку та належно відреагують на події, що мали місце 12-го та 13-го березня під орудою благодійного фонду «Лагодич та сини» та всіх, хто брав участь у цих хуліганських діях.
Подія, що відбулася, породжує стурбованість та занепокоєння нашої територіальної громади. Отож закликаю усіх мешканців міст Дрогобича та Стебника дати об’єктивну та справедливу оцінку неправомірним та хуліганським діям організатору акції – Миколі Лагодичу та її учасникам, а також не піддаватись на його провокації, які сіють нестабільність та розбрат у наших громадах».
Вікторія ЛИШИК
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: