Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Роман Шагала: "У нас по заявлених обсягах, які передбачені структурою тарифу, випливає сума 7,3 куба на добу. Трускавець, в середньому, споживає лише 6 кубів." Плюс відео.

Сьогодні, 11 листопада, керівник КП "Дрогобичводоканал" Роман Шагала під час щопонеділкової наради місцевого апарату акцентуав увагу на тому, що проплата населення за водопостачання та водовідведення складає, приблизно, 92-93 відсотки. Показник - непоганий, але... ці 8 відсотків несплати сумує відсутність коштів у дохідній частині. А це, приблизно, 400-500 тис. грн.
Роман Шагала: "У нас по заявлених обсягах, які передбачені структурою тарифу, випливає сума 7,3 куба на добу. Трускавець, в середньому, споживає лише  6 кубів." Плюс відео.
- Ще однією проблемою, - продовжив очільник водоканалу, - є заявлені обсяги за надання послуг , які мали б надаватися оптовому споживачеві - Трускавцю.

У нас по заявлених обсягах, які передбачені структурою тарифу, випливає сума 7,3 куба на добу. Місто, в середньому, споживає лише 6 кубів. Це значить, що в місяць ми недобираємо приблизно 400 тис. грн. Від реалізації наших послуг. Тобто, структура формується так, що ми повинні організовувати по Трускавцю 2,2 млн. грн. А ми в середньому заробляємо - 1,8 млн. грн.

Нагадаємо читачам, що суд вдруге не задовольнив спробу трускавецького водоканалу оскаржити частину боргу підприємства перед КП «Дрогобичвордоканал». Йдеться про понад 6 млн грн, які були накопичені за період з 1 січня 2016 до 30 квітня 2016 року.

Відповідну ухвалу прийняв Західний апеляційний господарський суд, залишивши в силі рішення Господарського суду Львівської області від 20 травня цього року (мова йшла про несвоєчасне встановлення економічно-обґрунтованого тарифу.)
My Webpage.

Коли постанова набула чинності, відповідно до її положень та інших законодавчих актів, у листопаді 2015 року відбувся взаємозалік між трускавецьким, дрогобицьким водоканалами й урядом на суму 11, 5 млн. гривень. І під кінець 2015 борг Трускавця становив 4, 49 млн. грн. (не підлягала взаємозаліку заборгованість щодо юридичних осіб). Однак трускавецький водоканал отримав механізм для формування економічно обґрунтованого тарифу, а у 2016 році з міського бюджету у статутний фонд підприємства було скерована понад 2 млн. грн. Тобто за наявності фахового менеджменту були передумови, аби підприємство почало працювати стабільно.

Натомість очільники міста й водоканалу умудрилися примножити борг у кілька разів! Через некомпетентність посадовців нові тарифи на послуги з водопостачання і водовідведення для трускавчан були затверджені лише 1 травня 2016 року. Таке зволікання дало поштовх до подальшого накопичення боргів - на завершення 2016 року вони сягнули 10, 9 млн грн! Й з того часу продовжують зростати!

Вікторія ЛИШИК
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: