Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

В ході робочого візиту до міської лікарні Дрогобича завітав легендарний Василь Лазоришинець. Між "Дрогобицькою міською лікарнею №1" та Національним інститутом серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова підписаний Меморандум про співпрацю.

Видатний кардіохірург член-кореспондент НАМН України Василь Васильович Лазоришинець, який, згідно згідно з рішенням колективу і президії НАМН України з 2016 р. очолив Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова, перебуваючи на теренах Галичини, завітав до КНП "Дрогобицька міська лікарня №1".

Про це повідомили у прес-службі Дрогобицької міської ради.

Під час робочого візиту, який відбувся на запрошення керівника відділу охорони здоров'я Дрогобицької міської ради Володимира Чуби, член-кореспондент НАМН України, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, директор Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. Амосов, ознайомився з роботою відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії.

В ході робочого візиту до міської лікарні Дрогобича завітав легендарний Василь Лазоришинець. Між "Дрогобицькою міською лікарнею №1" та Національним інститутом серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова підписаний Меморандум про співпрацю.
З відомим фахівцем не лише в Україні, а й світі, зустрілися міський голова Дрогобича Тарас Кучма, керівник відділу охорони здоров'я ДМР Володимир Чуба, керівник КНП "Дрогобицька міська лікарня №1" Володимир Бігуняк, завідувач відділенням інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії Василь Романяк, завідувач кардіологічним відділенням Марія Тидаш.

Почесний гість ознайомився з роботою ангіографа, який запрацював у липні 2019 року. Також оглянув придбане медичне обладнання.


У ході бесіди Василь Лазоришинець позитивно оцінив напрацювання, які за останні роки зроблено у першій міській лікарні, зокрема у сфері
кардіології. Також обговорили подальшу співпрацю, стажування лікарів.

До слова, між КНП "Дрогобицька міська лікарня №1" та Національним інститутом серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова підписаний
Меморандум про співпрацю.

Також у січні-лютому планують провести спільну регіональну конференцію з кардіології. На завершення зустрічі посадовці обговорили доцільність та
перспективу розвитку кардіохірургії у Дрогобичі.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: