Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

"Ужинки" призерів Чемпіонату Європи зі спортивної акробатики.

Нещодавно спортсменів - вихованців Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи імені І. Боберського, котрі на Чемпіонаті Європи зі спортивної акробатики вибороли срібні медалі у динамічній вправі та бронзові — у багатоборстві, вітали з дебютом на європейській арені. Бажали кожному вихованцеві та нашим призерам високих спортивних досягнень!
"Ужинки" призерів Чемпіонату Європи зі спортивної акробатики.
Днями в Ізраїлі завершився чемпіонату Європи зі спортивної акробатики. Жіноча пара Олександра-Марія Табачинська та Юлія Пилип’як (тренери призерів — Жанна Жгута, Оксана Жгута та Сергій Дмітрієв), здобули срібно-бронзові "ужинки".


Розчулені тренери з захопленням розповідають про досягнення своїх вихованців, зокрема про результат, до досягнення якого було докладено чимало зусиль. Самі ж дівчата, які переповнені позитивними враженнями, кажуть, що готуються до світового Чемпіонату, де також прагнуть здобути нагороди.

У вівторок, 5 листопада, Олександру-Марію Табачинську та Юлію Пилип’як, а також їх тренерів привітали у ДЮСШ. Директор школи Роман Старух зазначив, що перемога дівчат є також результатом старань їх тренерів чим пишається не лише школа, а й громада Дрогобича та вся Україна.

Також недавно в ізраїльському місті Холон стартував Чемпіонат Європи серед юніорів. У складі збірної команди України брали участь учні Дрогобицької ДЮСШ імені Івана Боберського чоловіча група у складі Андрія Чепелюка, Тараса Орищака, Назара Стеціва та Ростислава Стеціва, яка посіла 4 місце у фіналі (вікова група 11-16 років), а змішана пара Анастасія Семенович та Богдан Іваник у віковій групі 12-18 років зайняли 8 місце у фіналі.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: