Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

В рамках програми співпраці з Польщею затверджено Державну програму розвитку українських Карпат.


20 жовтня поточного року було затверджено Державну програму розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 роки. Програма спрямована на покращення соціального та економічного розвитку українських Карпат, підвищення транспортної доступності окремих гірських територій та включає широке коло питань: побудова доріг, створення нових робочих місць, розвиток туризму в регіоні Карпат, зокрема Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської і Чернівецької областей.

В рамках програми співпраці з Польщею затверджено Державну програму розвитку українських Карпат.
Нагадаємо, з метою стимулювання соціально-економічного розвитку, підвищення інвестиційної привабливості, розбудови рекреаційного, туристичного та етнокультурного потенціалу регіону українських Карпат, Державна програма розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 роки розроблена Міністерством розвитку громад та територій України на виконання Указу Президента України від 22 липня 2019 року «Про розвиток регіону українських Карпат».

В рамках проекту "Сталий розвиток Українських Карпат", який впроваджує Українська асоціація районних та обласних рад в рамках діяльності Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку у партнерстві з Мінрегіоном та Посольством Республіки Польща в Україні відбулося 5 круглих столів з обговорення та напрацювання пропозицій та шляхів реалізації Концепції розвитку гірських територій Українських Карпат, у тому числі до схваленого сьогодні Урядом документу.
За матеріалами Ресурсний Центр зі сталого місцевого розвитку
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: