Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Новопризначена очільниця прокуратури Львівської області повідомила, що у найближчі два місяці у прокуратурі Львівщини відбудуться кадрові зміни.

Як повідомили у преслужбі прокуратури області, 15 жовтня 2019 року перший заступник Генерального прокурора Віталій Касько представив колективу прокуратури Львівської області 33-річну Ірину Діденко - нову очільницю прокуратури Львівської області. У органах прокуратури вона працює з квітня 2008 року.
Новопризначена очільниця прокуратури Львівської області повідомила, що у найближчі два місяці у прокуратурі Львівщини відбудуться кадрові зміни.
До цього часу вона обіймала посаду начальника відділу забезпечення діяльності у сфері протидії корупції управління організації представництва Департаменту представництва інтересів держави в суді Генеральної прокуратури України.


У промові Віталій Касько зазначив, що новій очільниці доведеться працювати у непрості часи, однак вона володіє достатніми вольовими, діловими та професійними якостями, щоб забезпечити належне функціонування прокуратури області.
Новопризначена очільниця прокуратури Львівської області повідомила, що у найближчі два місяці у прокуратурі Львівщини відбудуться кадрові зміни.
Ірина Діденко висловила подяку за довіру та наголосила, що спільно доведеться багато працювати, аби побудувати прокуратуру європейського зразка.

І розпочала з масових "зачисток".


21 жовтня під час брифінгу новопризначений прокурор повідомила, що у найближчі два місяці у прокуратурі Львівської області відбудуться кадрові зміни.

– Буквально через місяць-другий починається атестація на рівні області. 23 жовтня стартує конкурс на першому етапі Генеральної прокуратури. Там передбачається чотири етапи зі знання законодавства, логіки та інші тести. А п’ятий етап – співбесіда з комісією, куди входитимуть і представники громадськості. На Львівщині всі знають, хто доброчесний, а хто – ні, – зазначила вона. Також Ірина Діденко сказала, що зустрічалася з активістами та отримала багато інформації щодо доброчесності працівників прокуратури. Отож, щодо деяких прокурорів буде проведено службові розслідування та ухвалять кадрові рішення. Крім того, вона окреслила для себе роботу на найближчий час. – Я очікувала, що до мене звертатимуться з питаннями щодо вирубки лісу та рейдерства земель. А основна проблематика, яку я побачила, це недовіра до правоохоронних органів та органів влади. Також людей турбує медицина та незаконні забудови, – каже прокурор Львівської області.

Довідково:

Діденко Ірина Вікторівна, 06.08.1986 року народження, уродженка м.Немирів що на Вінниччині.

У 2008 році здобула вищу освіту за спеціальністю «Правознавство», а пізніше – за спеціальностями «обліку та аудиту» і «практичної психології».

У 2019 захистила дисертацію на «Адміністративна відповідальність за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та здобула науковий ступінь кандидата юридичних наук.

Працювала на різних посадах в органах прокуратури Вінницької та Івано-Франківської областей, а також ГПУ.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: