Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Стебник іде у "вільне плавання".

Ще у 2017 році Стебник, підготувавши пакет необхідних докумантів, що були передані на сесію Львівської обласної ради, мав намір від'єднатися від Дрогобича, провести свої місцеві вибори та створити власну територіальну громаду з навколишніми селами. Аби отримати додаткове фінансування, самим бути розпорядником своїх коштів і вирішити економічні та екологічні питання на рівні держави.
Стебник іде у "вільне плавання".
Місцеве самоврядування Дрогобича підтримує таке рішення і готове посприяти вирішенню цього питання на офіційному рівні.

Стебник, зокрема громада міста, бажає бути самостійною ОТГ.


Про перспективу самостійного розвитку Стебника заявив міський голова Петро Старосольський під час Круглого столу щодо утворення Дрогобицької ОТГ, який відбувся у п’ятницю, 18 жовтня, у Дрогобицькій міській раді.

Дрогобичани підтримали міського голову та бажання громади Стебника і закликали Стебницьку міську раду якомога швидше прийняти офіційне звернення до Дрогобицької міської ради. На підставі такого звернення керівництво міста Дрогобича разом з депутатським корпусом ДМР готові звернутися до Уряду з пропозицією надати Стебнику право створити окрему ОТГ.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: