Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ГАПЛИК! ОЛЕКСАНДР ГАНУЩИН: "УРЯД ТАКИ ЗАБИРАЄ ГРОШІ У МІСЦЕВИХ ГРОМАД!".

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ГАПЛИК! ОЛЕКСАНДР ГАНУЩИН: "УРЯД ТАКИ ЗАБИРАЄ ГРОШІ У МІСЦЕВИХ ГРОМАД!".
Як повідомляє на своїй сторінці у Facebook голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин My Webpage Уряд таки забирає гроші у місцевих громад!
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ГАПЛИК! ОЛЕКСАНДР ГАНУЩИН: "УРЯД ТАКИ ЗАБИРАЄ ГРОШІ У МІСЦЕВИХ ГРОМАД!".


Уряд таки забирає гроші у місцевих громад!


  • - 274 млн.грн. зі Львівщини, в незаконний спосіб, намагаються забрати з місцевих бюджетів Львівщини.

Загалом в межах Україні органам Державна казначейська служба України пішла письмова вказівка ... призупинити проведення видатків та НЕ ВВОДИТИ ПЛАТІЖНІ ДОРУЧЕННЯ до картотеки неоплачених платіжних документів...
Наголошую, що мова йде про субвенцію на соціально-економічний розвиток в розмірі 5 млрд.грн. яку з такою «помпою» передавали до місцевих бюджетів ще кілька днів тому.
А зараз, на вказівкою Міністерство фінансів України натякають органам місцевого самоврядування - поверніть самі, бо й так видатки проводити не будемо.

Саме про це в листі заступника глави казначейства на власні підрозділи.

Пригадую менш діджиталізований час, коли діяли аналогічні вказівки. За Арбузова з Азаровим. Кожен день “маленькі януковичі” затверджували реєстр платіжок більше 500 тис.грн. І в телефонному режимі “відпускали” його в життя. Навіщо це новому Прем‘єру і міністру фінансів?

Нагадую, схожа ситуація на сьогодні з Державним фондом регіонального розвитку, який теж «завис».
Закликаю всі місцеві ради та голів місцевих рад публічно висловлюватися з приводу таких незаконних дій службовців Мінфіну і Казначейства.

Ініціюватиму зустріч Української асоціації районних рад та обласних рад з Прем‘єр-міністром України Олексієм Гончаруком My Webpage та Міністром фінансів Оксаною Маркаровою My Webpage


Нехай дадуть публічні відповіді в чому справа і виправляють ситуацію!
#‎поверніть_гроші_громад‬ My Webpage

І до речі, навіщо Держказначейство 2 і 3 вересня на своєму сайті на всю країну браво звітувало про перерахування субвенції на соцекономрозвиток до місцевих бюджетів : "Перерахування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток окремих територій" My Webpage

Геннадій Пліс (Gennadiy Plis) =68.ARCFwRHa82gg82KMqQIU7zamaq_oOScix6ZXurTnn7SES-Lql38LH67hNib6SWwhiZ0czFuwD6XRvfx3wXlHMVlNpS_MzKx9jpDX6tDGe4EVIgUSncSSIRdfC9FI7O6tLhWhQ5TihAXnRNq6Le2LF-4tEer6TMdvueyegQaVkMWSxQRef-5b5SZCNFX4DZICvcfnWZiybNlu_w6M2KUj0CtGsbOhL6A33sLoqNtRv58fNaTdhQ-2mPlhB-AfwxTj2BIN0FCR2r5GM6ARkZUm4S4g6H3okjX4KxnUHLXMI6U-Xh7-D3BNMcdIRw9H4lD-5zG9qC2yeeOoLF19LfuQ51S6fw]My Webpage, може допоможете)?

PS Трішки дивуюся, чому на захист» субвенції на соцекономрозвиток і попередніх постів по аналогічній ситуації з ДФРРом стають лише представники місцевого самоврядування. Дії Офіс Президента України, а тепер вже й Кабінет Міністрів України позбавляють:
- школи, лікарні, клуби, об‘єкти спорту вистражданого (конкурси, ПКД, співфінансування, лобізм..) права на ремонт і реконструкцію;
- підрядні організації які виконували роботи на цих об‘єктах чи надали послуги оплати праці (переважна більшість договорів укладено, роботи проводяться).

Отож, висновок напрошується сам по собі: Уряд Oleksiyа Honcharukа блокує виділення коштів з Державного фонду регіонального розвитку!

Нагадую, свого часу ці видатки призупинили відповідно до листа керівника Офіс Президента України до цитую "ухвалення остаточного рішення новим складом уряду".

Під тиском керівників самоврядних спільнот і особливо членів Асоціація міст України тепер Державна казначейська служба України щодня тепер звітує на сайті про новини щодо перерахування субвенції на соцеконом розвиток (приміром My Webpage). А от про ДФРР, чому не віддають 7,5 млрд.грн. - анічичирк.
Виходить, що з ненависною "депутатською" субвенцією розібралися) ⚡️Значить, проекти, на які виділено фінансування через субвенцію на соціально-економічний розвиток, вже "переглянуті новим складом Кабінету міністрів, порушень чи корупційних ризиків не виявлено".
Що за біда реально з ДФРРом тоді?

Підозрюю, що це перший глевкий млинець - наслідок перейменування Мінрегіон. Скільки такого ще вилізе в процесі " оптимізації системи центральних органів виконавчої влади" по інших міністерствах?

Oksana Markarova - велике прохання взяти на контроль питання проходження субвенцій якими відали/будуть відати ліквідовані/реорганізовані/утворені міністерства.

Не дуже це добрий старт для цілого складу КМУ, і особливо для нової міністерки Міністерство розвитку громад та територій України

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ГАПЛИК! ОЛЕКСАНДР ГАНУЩИН: "УРЯД ТАКИ ЗАБИРАЄ ГРОШІ У МІСЦЕВИХ ГРОМАД!".
ППС На сесії Львівська обласна рада ще у вівторок, 10 вересня, розглянула це питання. Тож ми даватимемо оцінку таким діям нового уряду. Жодна гривня з 370 млн.грн. ще не надійшла у громади Львівщини на проекти регіонального розвитку, Сподіваюся, мої колеги Михайло Рівіс, Ірина Вахович, Олександр Сич, Іван Мунтян, Олександр Біленький (Oleksandr Bilenkyi), Сергій Чернов, Ігор Вдовенко, Вікторія Москаленко, Ганна Старикова, Гліб Пригунов зініціюють схожі заяви.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: