Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

«Розвиток системи інновацій та підприємництва в громадах», як фінансова можливість громади додатково спрямувати власні ресурси на потреби у межах територій ОТГ.


Формування ОТГ в Україні, що відбувається п'ятий рік поспіль, відповідає чітко визначеній
політиці децентралізації державного управління. Основна частина реформи децентралізації в сучасних
умовах полягала у тому, що уряд забезпечив формування базового рівня місцевого самоврядування –
ефективних, здатних до розвитку громад, яким було передано повноваження, ресурси та
відповідальність. Тож підтримка місцевого підприємництва в ОТГ є одним з пріоритетних напрямків розвитку кожної громади. Однак? в умовах жорсткої конкуренції лише підприємці? котрі застосовують у своїй діяльності інноваційні бізнес-моделі? мають шанс на розвиток і успіх. Такий метод ведення бізнесу вимагає дещо більших знань та досвіду, аніж використання коштів з державних джерел. Ще по-іншому виглядає ситуація із органами місцевого самоврядування, які повинні максимально ефективно здійснювати управління ресурсами у межах територій ОТГ.
 «Розвиток системи інновацій та підприємництва в громадах», як фінансова можливість громади додатково спрямувати власні ресурси на потреби у межах територій ОТГ.
Креативними ідеями та власним досвідом ділилися керівник Бізнес-інноваційного центру «Тех Стартап Скул» Назар Подольчак та викладач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту НУ «Львівська політехніка» Олег Дума.


Учасники семінару працювали над темами середовища інновацій, бізнес-моделями інновацій, стратегічного управління, маркетингом інвестиційної привабливості та залучення грантів міжнародних і національних програм для розвитку екосистеми інновацій.

“Особисто мене дуже вразила інформація про майстерність ведення переговорів з інвестором, адже, зазвичай ніхто їх ретельно не планує і все відбувається спонтанно”, - розповідає учасниця семінару, проектний менеджер із Гніздичівської громади Ірина Лабай. «Під час вивчення цієї теми ми по-іншому подивилися на відчуття впевненості і віри у власні переваги, свободу і можливості відступити у разі невигідних умов. Ці корисні знання будемо використовувати у нашій роботі, підготовці до важливих зустрічей та формуванні наших пропозицій», - зазначила Ірина Лабай.

Спікери розповіли про креативно організовані заходи світового масштабу у різних країнах світу, такі як фестиваль Гластонбері, книжкові фестивалі Хей-он-Уай та створення інноваційної інфраструктури громади у вигляді закладів, організацій, подій і локацій.

Учасники тренінгу попрацювали в групах над ідеями креативних пропозицій для потенційних інвесторів, а також обговорили особливості ведення сільського бізнесу та співпрацю із недержавними фондами.

Тренінг «Розвиток системи інновацій та підприємництва в громадах» організували команда Львівського ЦРМС Програми «U-LEAD з Європою».
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: