Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

За офіційним підтвердженням експерта, частково зруйнований у Дрогобичі будинок непридатний для проживання.

Місцеве самоврядування Дрогобича передало трьом міністерствам та Державній службі України з надзвичайних ситуацій документи на виділення 45 млн грн для компенсації та придбання житла постраждалим власникам квартир у будинку на вулиці Грушевського, 101/1, де 28 серпня під уламками загинуло вісім осіб.
За офіційним підтвердженням експерта, частково зруйнований у Дрогобичі будинок непридатний для проживання.
За попереднім висновком експерта Богдана Демчини, команда якого проводить експертизу щодо придатності до подальшої експлуатації будинку на вул. М.Грушевського, 101/1, будівля знаходиться в аварійному стані та підлягає демонтажу.

«Стан будівлі не відповідає вимогам будівництва та діючим нормативним документам, що свідчить про недоцільність її реконструкції», — йдеться у попередніх експертних висновках.

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма з метою відшкодування суми втрат та забезпечення житлом постраждалих мешканців звернувся до голови ЛОДА та до Прем’єр-міністра України про виділення коштів для компенсації та придбання житла постраждалим власникам квартир будинку 101/1 на вул. Грушевського.

Загальна сума коштів, необхідна для відшкодування становить 44 593 600 грн з розрахунку 16 тис. грн за один квадратний метр. До числа отримання компенсації на придбання квартир входить 64 помешкання: 59 житлових та 5 нежитлових приміщень.

Окрім цього, у міськраді відстоюють позицію надання додаткової матеріальної допомоги постраждалим у розмірі 2 400 000 грн.

На сьогодні всі необхідні документи на отримання коштів передані до трьох міністерств та Державної служби надзвичайних: - Міністерство розвитку громад та територій України; - Міністерство фінансів України; - Міністерство соціальної політики України; - Державна служба України з питань надзвичайних ситуацій.

Остаточне рішення прийме Кабінет Міністрів України.

4 жовтня, у Світлиці Дрогобицької Ратуші відбулася чергова зустріч міського голови Тараса Кучми із постраждалими мешканцями будинку 101/1 на вул. М.Грушевського щодо матеріального відшкодування за втрачене житло та майно.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: