Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Львівський, Дрогобицький, Золочівський, Червоноградський, Стрийський та Самбірський - шість районів області із 20-и.

За повідомленням Львівської ОДА, нещодавно на засіданні міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів Львівської області було презентовано проектну модель адміністративно-територіального устрою області базового та районного рівня, напрацьовану за результатами роботи групи.
Львівський, Дрогобицький, Золочівський, Червоноградський,  Стрийський та Самбірський - шість районів області із 20-и.
В. о. директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Марта Бухтіярова, яка презентувала дану модель, відзначила, що проект передбачає створення шести районів області – Львівського, Дрогобицького, Золочівського, Червоноградського, Стрийського та Самбірського. Нові райони будуть сформовані на основі 70 об’єднаних територіальних громад, з яких 40 міських, 17 селищних та 13 сільських громад.


Запропоновану модель представлять громадськості області для обговорення та подання пропозицій.

Додамо, що участь у засіданні міжвідомчої обласної робочої групи взяли представники профільних департаментів облдержадміністрації, обласної ради, територіальних органів виконавчої влади області, центру розвитку місцевого самоврядування та громадських організацій.

Участь у заході взяв голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

Нагадуємо: Координаційна рада з питань розвитку громадянського суспільства затвердила концепцію реформи місцевого самоврядування і територіальної організації органів влади до 2015 року. У документі, підготовленому Міністерством регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ, детально розповідається про недосконалість нинішньої системи адміністративно-територіального устрою країни. Однією з його причин називається надмірно велика кількість органів місцевої влади, дублювання і неузгодженість їхніх функцій.

Один з розробників концепції, член робочої групи при Мінрегіонбуді Анатолій Ткачук повідомив, що кількість територіальних громад після проведення реформи повинна скоротитися з 31 тис. до 1,8 тис., а число районів — з 490 до 150.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: