Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Готовність навчальних закладів Дрогобича та Стебника до нового навчального року складає 80%.

Вивчення готовності закладів освіти дасть змогу об’єктивно оцінити стан підготовки до навчального року, тим більше, що до початку нового навчального року 2019 – 2020 років залишилося менше місяця.
Загалом, на День знань цього навчального року у школах Львівщини вперше за шкільну парту сядуть 29 тисяч 649 дітей. Про це 6 серпня, під час апаратної наради повідомив заступник директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА Ігор Гайдук, передає пресслужба відомства.
Готовність навчальних закладів Дрогобича та Стебника до нового навчального року складає 80%.
За інформацією прес-служби Дрогобицької міської ради з посиланням на повідомлення начальника відділу освіти ДМР Петра Сушка під час щотижневої наради міського голови Дрогобича з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств та держустанов міста, станом на 5 серпня готовність шкіл Дрогобича та Стебника до початку нового навчального року становить 80 відсотків.


Найбільш проблемною школою залишається ЗОШ №14, — наголосив Петро Сушко.
Також посадовець повідомив, що впродовж кількох днів буде вирішено питання із забезпеченням дидактичними матеріалами класів Нової української школи.
На сьогодні школи отримали загалом 1038 нових парт та 30 ноутбуків.
Заслухавши доповідь Петра Сушка, міський голова Дрогобича Тарас Кучма зазначив, що готовність шкіл до нового навчального року перевірятиме особисто, адже основною метою є забезпечення якості надання освітніх послуг учням шкіл Дрогобича та Стебника.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: