Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Місто калійників отримає від уряду додаткове фінансування у розмірі 16, 5 млн. грн., а стебницьким "Полімінералом" зацікавився інвестор з Канади.

Нещодавно Уряд схвалив рішення про спрямування 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (Розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. №500-р). Позицію Асоціації міст України під час засідання Кабінету Міністрів України представляв Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.
Місто калійників отримає від уряду додаткове фінансування у розмірі 16, 5 млн. грн., а стебницьким "Полімінералом" зацікавився інвестор з Канади.
На Львівщини найбільшу підтримку отримають: Новояворівськ -24, 89 млн грн, Стебник -16, 56 млн грн, Винники - 13,9 млн грн та Миколаїв - 12,48 млн грн. Отож, як повідомили в Асоціації міст України, двадцять одне місто і селище Львівської області отримає додаткові кошти від Кабінету Міністрів на здійснення заходів соціально-економічного розвитку.

АМУ наголошує, що міста районного значення і селища через нестачу коштів на соціальні цілі та програми можуть опинитися перед ризиком поглиблення депресивного стану. А Стебник хоча і є містом, але не обласного значення, а таким собі - містом у місті. І для Дрогобича, і для Стебника краще було б, якби місто калійників стало адміністративною одиницею і вело своє власне, окреме політичне та економічне життя.


І схоже, цього разу Стебник має усі шанси зреалізувати ці можливості: як повідомляє інформаційний портал "Дивись info" https://dyvys.info/2019/07/12/stebnyk-maye-shans-otrymaty-nove-zhyttya-zavdyaky-tehnoparku-roman-ilyk/, на території міста Стебника знаходиться ПАТ Стебницьке гірничо-хімічне підприємство Полімінерал, яким зараз розпоряджається приватник. Заводом зацікавився інвестор з Канади, який не проти розвивати на цій території технопарк. Завдяки цьому проекту містечко могло б отримати нові робочі місця, нові інфраструктурні об’єкти та нове дихання.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: