Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Хто очолить Дрогобицьку РДА після масової чистки районних чиновників?

Як повідомляє сайт президента, його розпорядженнями від 11 липня №147-№203 включно було звільнено 57 голів райдержадміністрацій по всій Україні із формулюванням у зв’язку із закінченням строку повноважень президента України. До цього 9 липня Зеленський звільнив розпорядженнями №76-№146 включно 70 голів РДА. Всього їх в Україні 490.
Хто очолить Дрогобицьку РДА після масової чистки районних чиновників?
9 липня діючий президент Володимир Зеленський своїми розпорядженнями звільнив 127 голів районних держадміністрацій. Наразі свою посаду втратив приблизно кожен четвертий голова РДА. Серед звільнених – і голова Дрогобицької РДА Андрій Шевкенич. Його обов’язки наразі виконує Руслан Щерба.

Після масової чистки кадрів районних чиновників цілком очевидно, що вже найближчим часом гряде призначення нових голів РДА. На місце голови Дрогобицької РДА є ряд претендентів, причому як з числа молодих людей, які досі не займалися політикою, так і старих кадрів.


Побутує думка, що серед тих, хто може очолити Дрогобицьку РДА є чотири "нових" ймовірних кандидата - політичні та громадські діячі називають Ореста Саламаху, Володимира Наконечного, Миколу Лагодича, Сергія Чурбанова. Не виключено, що ДРДА може очолити хтось з її попередніх керівників – Михайло Сендак, Михайло Винницький чи Степан Рудницький.

Називають також прізвища колишніх регіоналів (а таких у Дрогобицькій РДА було чимало), зокрема тих, хто намагався домовлятися про посаду голови ДРДА в минулі роки на обласному рівні та на рівні граду стольного.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: