Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

«Уїст Оден» повідомив про замінування п’яти готелів Львова.

«Уїст Оден» повідомив про замінування п’яти готелів Львова.
Нещодавно невідомий відправив на електронну пошту інформацію про мінування п’яти готелів від імені американського поета. Про це розповів представник Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Зазначається, що готелі знаходяться на вул. Городоцькій, Тершаковців, Яна Матейка, Князя Святослава і на пр. Чорновола.

На місце замінувань прибули вибухотехніки, проводиться евакуація.

Чоловік, який повідомив про мінування підписався «Уїст Оден».

Нагадаємо, Уїст Х'ю Оден - видатний англо-американський поет.

Одена називають одним з найбільших поетів XX століття, він писав у жанрі інтелектуальної лірики, звертаючись як до соціально-радикальної, так і до філософсько-релігійної проблематики. Помер у 1973 році.

Як повідомлялося, на Львівщині школяр повідомив про мінування школи в день контрольної і знищив телефон.

Варто відзначити, що протягом 2019 року зросла кількість фіктивних повідомлень про замінування державних органів влади, об'єктів критичної інфраструктури на території Львівської області, що може сприяти вчиненню кримінальних правопорушень. Застерігаємо, що за неправдиве повідомлення про мінування зловмисник несе кримінальну відповідальність за ст. 258, 259 КК України "терористичний акт" та "завідома неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності". В даному випадку певна особа може отримати від 2 до 8 років в'язниці.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: