Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Висуванець партії «Батьківщина» один з перших провів прес-конференцію з журналістами Дрогобиччини, під час якої поділився своїм баченням щодо покращення розвитку регіону.

Висуванець партії «Батьківщина» один з перших провів прес-конференцію з журналістами Дрогобиччини, під час якої поділився своїм баченням щодо покращення розвитку регіону.

Вчора, 2 липня, кандидат в народні депутати України по 121-у виборчому округу, чинний селищний голова Східниці Іван Піляк, висуванець партії "Батьківщина", провів прес-конференцію з місцевими журналістами Дрогобиччини. Радше, це була не просто прес-конференція, а, насамперед - змістовна та конструктивна розмова щодо питання комплексного розвитку курортів Трускавця та Східниці та щодо питань інфраструктури Дрогобицького району. Адже, у сьогоднішній ситуації нестабільного світу Україна зобов'язана створити умови для розвитку інфраструктурних проектів на власній території.
Висуванець партії «Батьківщина» один з перших провів прес-конференцію з журналістами Дрогобиччини, під час якої поділився своїм баченням щодо покращення розвитку регіону.
Ми не лише задавали запитання, а й ділилися думками, враженями, наболілим.

Насамперед, присутніх цікавило, чому безпартійний Іван Євгенович обрав саме "Батьківщину", яка запропонувала йому балотуватися до Верховної Ради України? На що була дана відповідь, що серед пріоритетних напрямків його роботи є подальше зміцнення органів місцевого самоврядування у державі, які мали б стати локомотивом щодо вирішення проблем регіону. І саме, запропоновані "Батьківщиною "методи та шляхи досягнення омріяної мети, є найбільш прийнятними для нього. Маючи чіткий план дій, навіть складні проекти можна реалізувати, якщо є бажання.


Йшлося й про те, що Курортна Східниця хоче стати містом обласного значення. Ініціаторами такої ініціативи виступили самі люди. Статус міста обласного значення для Східниці дасть можливість курорту вирватися з-під опіки Борислава та розпочати формування ОТГ з центром у Східниці. Але процес зміни статусу з селища у складі міста обласного значення Борислава до самостійного міста обласного підпорядкування є непростим та тривалим. Але можливим. Селищний голова Іван Піляк вважає, що без Борислава Східниці було б краще, а Східницька ОТГ була б органічною і логічною через особливості географічного розташування та спільний лікувально-рекреаційний напрямок розвитку.

Варто зауважити, що чинний Східницький селищний голова здобув визнання завдяки тому, що зумів забезпечити стабільний розвиток селища-курорту, яке, як зауважив сам Іван Євгенович, за 9 років його каденції, не отримало з державної казни ні копійки.

У розмові щодо покращення інфраструктури у смт. Східниця, була акцентована увага на втіленні проекту «Каналізування району вул. Котляревського у смт. Східниця м. Борислава Львівської області. Очисні споруди глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод», актуальність якого на сьогоднішній день є надзвичайно високою. Діючими каналізаційними мережами охоплено біля 30% селищного житлового фонду курортної Східниці. Приватний житловий сектор для водовідведення використовує вигрібні ями, що створює постійну загрозу забруднення річки Східничанка яка є притокою річки Стрий, неконтрольованого витоку нечистот на місцевість та потрапляння в грунт та грунтові води. Реалізація даного проекту призведе до покращення санітарно – епідеміологічної та екологічної ситуації в смт. Східниця, збільшить кількість відпочиваючих та гостей, а також потенційних інвесторів селища, покращить рівень добробуту населення.

Під час розмови з журналістами кандидат зауважив, що, мав нагоду зустрітись з Юрієм Флюнтом відносно концепції Індустріального парку в Бориславі. А це вкрай важливо. Якщо п. Іван, як досвідчений господарник, буде дотримуватися чітко окресленого плану дій: як втілюватиме задумане в реалільність, якщо чітко окреслить свої завдання в парламенті, - то звісно ж, він, як висуванець нашого краю, може стати одним з кращих представників Дрогобиччини у Верховній Раді України.
Вікторія ЛИШИК
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: