Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Сесія Дрогобицької міської ради прийняла рішення ліквідувати ЗОШ №13, а майно передати до комунальної власності Стебницької міської ради.

ЗОШ №13 ліквідувати, майно безоплатно передати до комунальної власності Стебницької міської ради, — рішення сесії ДМР.
Сесія Дрогобицької міської ради прийняла рішення ліквідувати ЗОШ №13, а майно передати до комунальної власності Стебницької міської ради.
Припинити діяльність Стебницької загальноосвітньої школи І ступеня № 13 Дрогобицької міської ради шляхом її ліквідації з 01.09.2019 року. Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради здійснити процедуру ліквідації Стебницької загальноосвітньої школи I ступеня № 13 відповідно до вимог чинного законодавства України. Передати безоплатно приміщення Стебницької загальноосвітньої школи І ступеня № 13 з приналежними до неї будівлями, іншими основними засобами у комунальну власність Стебницької міської ради.
Про це повідомляє прес-служба ДМР і йдеться у рішенні сесії Дрогобицької міської ради «Про ліквідацію Стебницької загальноосвітньої школи І ступеня № 13 Дрогобицької міської ради Львівської області та безоплатну передачу майна до комунальної власності Стебницької міської ради», засідання якої відбулося у четвер, 30 травня.

Також у рішенні сесії Дрогобицької міської ради розписано процедуру ліквідації школи, повідомлення та звільнення працівників та інше:
Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради повідомити профспілковий комітет про ліквідацію Стебницької загальноосвітньої школи І ступеня № 13 Дрогобицької міської ради Львівської області та звільнення працівників.
Завідувачу Стебницької загальноосвітньої школи І ступеня № 13 Дрогобицької міської ради Львівської області подати у відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради повідомлення про звільнення працівників Стебницької загальноосвітньої школи І ступеня № 13 Дрогобицької міської ради Львівської області для вирішення питання працевлаштування.
Встановити строк для заявлення вимог кредиторами до Стебницької загальноосвітньої школи І ступеня № 13 Дрогобицької міської ради Львівської області (код ЄДРПОУ 23891125) два місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення вказаної юридичної особи.
Встановити порядок заявлення кредиторами своїх вимог до Стебницької загальноосвітньої школи І ступеня № 13 Дрогобицької міської ради Львівської області (код ЄДРПОУ 23891125) шляхом направлення письмових вимог на адресу: м. Дрогобич, вул. Шевченка, 21.
Відділ освіти протягом трьох робочих днів з дати прийняття даного рішення письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію про припинення діяльності Стебницької загальноосвітньої школи І ступеня № 13 Дрогобицької міської ради Львівської області.
Державному реєстратору провести зміни щодо припинення діяльності Стебницької загальноосвітньої школи І ступеня № 13 Дрогобицької міської ради Львівської області на безоплатній основі.
Передати безоплатно приміщення Стебницької загальноосвітньої школи І ступеня № 13 з приналежними до неї будівлями, іншими основними засобами у комунальну власність Стебницької міської ради, про що скласти відповідні акти.
Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради та Стебницькій міській раді після завершення процедури ліквідації, провести передачу-прийом приміщення Стебницької загальноосвітньої школи І ступеня № 13 Дрогобицької міської ради Львівської області з приналежними до неї будівлями, іншими основними засобами (згідно додатку) на баланс Стебницької міської ради із забезпеченням документального оформлення згідно з чинним законодавством.
Контроль за виконанням рішення покласти постійну комісію ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: