Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Начальник фінансового управління Дрогобицької міської ради Оксана Савран доповідає про стан виконання міського бюджету Дрогобича за чотири місяці поточного року.

Начальник фінансового управління Дрогобицької міської ради Оксана Савран доповідає  про стан виконання міського бюджету Дрогобича за чотири місяці поточного року.
На 2019 рік Дрогобицький район передбачив для Дрогобича 5 мільйонів гривень на міжбюджетні трансферти з середньорозрахованої на цей рік суми, яка становить близько 26 мільйонів гривень.
Щодо ситуації у відділі освіти, то заборгованості з виплати заробітних плат педагогічним працівникам у Дрогобичі та Стебнику немає.

Всім працівникам, згідно з графіком виплачено аванс. Для виплати заробітної плати і відпускних потрібно додатково 9,788 млн. Однак, враховуючи, що субвенція в червні надійде у розмірі 18,466 млн. гривень, то освітянам буде виплачено заробітну плату за травень, червень, а відпускні будуть виплачуватись в межах кошторисних призначень помісячно в червні та липні.


Медичним працівникам вторинної ланки, які надають допомогу в умовах стаціонарного лікування, сповна виплатили заробітну плату за квітень. Для цього з міського бюджету Дрогобича було виділено 3 мільйони 391 тисячу гривень. На виплату заробітних плат за травень не вистачає 5 мільйонів 408 тисяч гривень.
зарплатний фонд за травень для вторинної ланки складає 10 мільйонів 500 тисяч гривень, однак із врахуванням медичної субвенції з держбюджету та коштів міського бюджету вийшло трохи більше, ніж половина суми.

Розмір медичної субвенції з держбюджету на травень становить 3 мільйони 942 тисячі гривень.

А, зокрема, більш детально про стан виконання міського бюджету Дрогобича за чотири місяці поточного року та показники його дохідної й видаткової частини нещодавно поінформувала присутніх представників місцевих ЗМІ під час брифінгу начальник фінансового управління Дрогобицької міської ради Оксана Савран (відео додається).
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: