Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Представник уповноваженого Верховної ради з прав людини зобов'язав чиновників Трускавецької міської ради надати інформацію про суми нарахувань

За інформацією інтернет-порталу "Джерела Трускавця" My Webpage, посадовці Трускавецької міської ради грубо порушують закон «Про доступ до публічної інформації»! Такий вердикт виніс представник уповноваженого Верховної ради з прав людини, зобов’язавши чиновників надати інформацію про суми нарахувань, які отримують міський голова Андрій Кульчинський, заступники Олексій Балицький й Олександр Ткаченко, секретар ради Наталія Пономаренко, керуюча справами Олена Петранич.
Представник уповноваженого Верховної ради з прав людини зобов'язав чиновників Трускавецької міської ради надати інформацію про суми нарахувань
Ця інформація ретельно приховувалася - у відповідь на інформаційні запити журналістів «Джерел Трускавця» та ГО «Рада міста», скеровані у жовтні минулого року, чиновники взялися клеїти дурня. Вони проігнорували запитання про виплати, які отримують з міського бюджету щомісяця. Натомість зазначили, що посадовий оклад міського голови становить 9 800 грн, заступників, секретаря ради й керуючою справами – 8 000 грн, усім нараховується надбавка за високі досягнення у праці, яка складає 50% від посадового окладу з урахуванням рангу і вислуги років. А виплата премій та матеріальних допомог проводиться відповідно до рішення сесії.

Небажання трускавецьких посадовців публічно прозвітувати, у скільки платникам податків обходиться утримання керівництва міськради стало підставою для звернення до уповноваженого Верховної ради з прав людини. За фактом протиправних дій міських чиновників було відкрите провадження, адже приховування зарплат, отриманих коштом міського бюджету, забороняється, а відповідь розпорядника інформації не по суті запиту вважається неправомірною відмовою у її наданні.

Застосувавши механізми впливу, представник уповноваженого змусив міську рада надати відповідь, яка вимагалася. Тож ми, проаналізувавши цифри, оприлюднимо їх у наступній інформації. Зазначимо, що керівництво трускавецької міськради отримує значно серйозніші зарплати, аніж ті, які має більшість трускавчан.

Ольга КУЦ
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: