Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

На базі КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» запрацював магнітно-резонансний томограф (МРТ).

Як повідомляє прес-служба Дрогобицької міської ради, 2 травня, у четвер, відбулось урочисте відкриття діагностичного центру у Дрогобичі за участі міського голови Дрогобича Тараса Кучми, начальника відділу охорони здоров`я ДМР Володимира Чуби та лікарів КНП «Дрогобицька міська лікарня №1».
На базі КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» запрацював магнітно-резонансний томограф (МРТ).
Магнітно-резонансна томографія — один з найбільш точних і безпечних методів діагностики. Він необхідний для раннього виявлення патологій. Без рекомендацій лікаря робити МРТ не варто, адже деякі причини, наприклад, головного болю томограф просто «не побачить». Прикметно, що провести якісну діагностику будь-якого органу за допомогою магнітно-резонансного томографа дрогобичани мають змогу завдяки співпраці з київськими фахівцями, котрі, отримавши чітку клінічну картину, беруться до встановлення діагнозу.
На базі КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» запрацював магнітно-резонансний томограф (МРТ).
До цього часу, за словами фахівців, у Дрогобичі не було відділення та апаратури, за допомогою якого можна було б провести МРТ-обстеження.
«Ми запустили в експлуатацію чергову надзвичайно важливу апаратуру, аби люди, яким необхідно провести діагностику МРТ, мали змогу зробити це на місці — тут, у Дрогобичі. Час рухається вперед і ми також крокуємо в ногу з часом», — зазначив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.
Встановити магнітно-резонансний томограф на базі КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» вдалося завдяки співпраці з діагностичним центром «Сучасні діагностичні системи», а його вартість сягає понад 10 мільйонів гривень.
На разі відділення працюватиме за п`ятиденним робочим графіком, однак, якщо попит збільшуватиметься, то медичні фахівці готові перейти на шестиденний графік роботи, — зазначає в.о. директора Центру діагностичних послуг Тарас Янишин.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: