Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Після простою «Дрогобицький завод автомобільних кранів» відновлює роботу та постачатиме автокрани для ЗСУ.

Як повідомляє Справжня Варта, колишній ВАТ "ДЗАК", а сьогодні DAK («Дрогобицький завод автомобільних кранів») після кількарічного простою відновив роботу та постачатиме автокрани для ЗСУ.
Після простою «Дрогобицький завод автомобільних кранів» відновлює роботу та постачатиме автокрани для ЗСУ.
На даному етапі завод, який спеціалізується на виготовленні вантажо­підйомної техніки вже майже півстоліття і є флагманом кранобудування в Україні, постачає свій найпопулярніший продукт – автокран КТА-25 на базу військових вантажівок КрАЗ 63221. Цей автокран надзвичайно популярний на різних базах – МАЗ, КрАЗ, Татра, МАН та інші.


Як повідомили у Дрогобицькій міській раді, вже з осені 2018 року ПАТ «Дрогобицький завод автомобільних кранів» повинен запрацювати. Для початку роботи заводу планують залучити близько 150 мільйонів гривень».

В ході робочої зустрічі з цього приводу, 5 червня поточного року, на території підприємства відбувалися перемовини між українсько-білоруською делегацією на чолі з заступником міністра промисловості Білорусі Дмитром Корчиком та заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрієм Бровченком.

Зазначено, що роботи з відновлення підприємства розпочнуться з 1 липня, а вже у жовтні-листопаді в експлуатацію запустять третину заводу, де виготовляють автокрани; решту виробництва планують запустити згодом. Загалом на початковому етапі буде створено 300 робочих місць, а за умови відновлення функціонування підприємства в повному обсязі їх кількість сягне 1 тис.

До відома: ПАТ «Дрогобицький завод автомобільних кранів» – потужне машинобудівне підприємство, одне з найбільших у західному регіоні України, що спеціалізується на виготовленні вантажопідіймальної техніки. Основною продукцією підприємства є модельний ряд автомобільних кранів вантажопідйомністю 18т, 25т, 28т, 32т, 35т, 40т відомих під торговою маркою “Силач”, на шасі МАЗ, КрАЗ, КАМАЗ, FORD, Mercedes різних модифікацій. Завод також свого часу виготовляв баштові самомонтуючі крани КБА-201 “ФОРТІС”, крани-маніпулятори “Практик” КМ-9,8, гідроциліндри, запасні частини. Продукція підприємства була сертифікована в Євросоюзі, Росії, Білорусі. Персонал налічував близько 1300 працівників, виробничі площі складали 54 тис. кв. метрів. Одинадцять виробничих цехів підприємства забезпечували повний технологічний цикл виробництва автокрана – від виготовлення деталей вузлів до складання, випробування і фарбування.

Заснований в 1965 році як «Дрогобицький автокрановий завод». З 1966 року завод був одним із найбільших машинобудівних підприємств у Західному регіоні. У 2013 році підприємство призупинило свою діяльність, а потім оголосило про банкрутство. У 2017 році Господарський суд Запорізької області визнав завод банкрутом та призначив процедуру ліквідації. Для відновлення виробництва знадобилися 150 000 000 гривень інвестицій.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: